Browsed by
Category: Huumor

Kogu tõde päevavalgele :D Ehk ära hinda raamatut kaante järgi!

Kogu tõde päevavalgele :D Ehk ära hinda raamatut kaante järgi!

– “Ma olen nii paks!”

-“Ahh lõpeta, ei ole!”

-“Ausalt, ma tõesti olen JUMALA paks.”

-“Oled sa jee paks!”

-“Ei päriselt ka, sa ei kujuta ette.”

– “No kujutan, ma ju näen sind.”

– “Ei, sa tegelikult ei ole näinud, mul on ikka täiega kõht ees.”

-“Kuule peenikestel inimestel ongi kõht ees, mul tuleb ka süües kõht täiega ette.” (PS: tulebki!)

-“Ei, sa ikka ei kujuta ette, millest ma räägin, oota, ma näitan sulle.”

Toimus näitamine.

“Ooookei, see on tõesti õudne!”

***

Aga kui aus olla, siis ei osanud mina arvata (tundsin ju vaid blogi kaudu), et see teema on tegelikult nii tundlik, ega osanud tema arvata ja oodata, et ma pole väga ahh-pole-midagi-varsti-läheb-üle tüüp. Pane võrrandisse veel veel mitu pudelit veini ja ongi võrrand lahendatud ja X teada.

X = tagant järgi loll olukord.

Külas olen korra käinud, lapse sünnipäeval kunagi… Ühe reklaampostituse olen ka tellinud 😀 Nipet-näpet vist veel, aga tähtsusetu…

Nüüd on küll kogu tõde päevavalgele kistud 😀 Kaarnad, kaarnad, ae, ae, tulge nokkima!

PS: Leia pildilt kaks irooniakaarti, mis töökaaslastelt sain 😀

F4FF3DF3-D9D0-4A6B-9B44-9805C27FE8E8

PS 2: Täiesti seest surnud ma ka ei ole – mul siiski on empaatiavõime laste, laste multikate, loomade, nutvate inimeste, väga vanade inimeste, puuetega inimeste (kes peavad leidma endas igapäevaselt nii palju jõudud), puuetega laste emade ja pöördumatult haigete inimeste vastu. Äkki millegi vastu veel. Aga jah, ma teen isegi kõige sitemas olukorras, kuhu ma satun, nalja. Kurguauguni liikumatult sita sees vaikselt vajudes viskaksin ka veel ühe viimase pirni – kuni sitamaitse suus.

Populaarsed ja megasoodsad spaa-PAKETID kampaania raames

Populaarsed ja megasoodsad spaa-PAKETID kampaania raames

Põhimõtteliselt näeb tavaline “megasoodne” spaapuhkusepaketi kampaaniapakkumine välja järgnev.

Megaromantiline spaapakett XXXspaas ööbimisega kahele (1 öö)

PAKETIS sisaldub:

 • Rikkalik buffet hommikusöök. (Alati rikkalik, vahet ei ole, et hotellidel on rikkalikust ja rikkalikust väga erinev arusaam. Mõni hotell kirjutab ka, et rikkalik ja tervislik, aga valikul vahet tegelikult ei ole).
 • Piiramatu spaa- ja saunakeskuse kasutamine vahemikus 10.00-21.00. (OK!)
 • Tasuta wifi. (Kas on meil veel spaahotelle, kus EI OLE tasuta wifit? Kas üldse on Eestis kohti, kus ei ole tasuta wifit? Internet on igal pool, pigem ei leia tänapäeval enam kohta, kus olla rahus ja vaikuses ja ilma Internetita).
 • Parkimisinfo. (Tasuta vaid INFO, milles selgub, et 24h tasu on 10 eurot. Hea, et INFO andmise eest eraldi raha ei küsita!).
 • Võimalus lisatasu eest külastada spaa veepargi osa. (Aitäh, et pakute VÕIMALUST kasutada tasulisi asju, tunnen end nüüd paketi raames nii erilisena, sest muidu mul ju neid võimalusi ei ole).
 • Katus peakohal. (Vaadake, et veendute, et see ikkagi lubatud asjade nimekirjas on, sest vastasel korral satute lihtsalt tuppa ja… sellel ei ole katust! Retseptsioonist aru pärides saate külma vastuse, et aga polnudki ju kuskil kirjas, et katus peakohal paketis sisaldub. Seega minu soovitus – kontrollige või küsige enne broneerimist järele).
 • Hommikumantlite kasutus. (Huhh, õnneks selline väike elementaarne asi on spaapaketis sees! Osades kohtades on ka see lisatasu eest!)
 • Aknad. (Vaadake punkti “katus peakohal” ja selle seletust, suht sama teema).
 • IDEED lõõgastumiseks spaas. (Ja siis link, kust saad vaadata hinnakirja, kõik lõõgastused lisatasu eest, aga peaasi, et need ideed ikkagi paketis sisalduvad eks).
 • Terved ja puhtad seinad. (Ärge naerge! Tegelikult täitsa asjalik pakkumine, sest ma sattusin ju ükskord täiesti lõhkikäristatud ja jäledalt määrdunud seintega tuppa Eesti ühes tuntmas spaas. Administraatoriga polnud mõtet vaielda, sest tõesti ei olnud broneerides kirjas, et tuba on normaalsete seintega, mitte nagu vangikongi seintega, kus mingi psühh on end tahtnud küüntega läbi kraapida).
 • LIHTSALT TOREDAD IDEED. (Ja siis link, kust saad jälle vaadata hinnakirja, näiteks territooriumil jalutamine giidiga lisatasu eest).
 • Lapsed lisatasu eest. (Hea, et vähemalt lubatakse lapsi kaasa võtta. Loomi ju alati ei lubata).
 • Check in kell 16.00, check out 12.00. (Kui kõiki neid tasuta asju, mis selle paketiga kaasnevad selle aja sees isegi nautida ei jõua, siis pole hullu, vähemalt saab magama tulla).

Hind kahele vaid 125 EUR.

Kiirusta, pakette on piiratud koguses!

Foto: pixabay.com

 

 

Mul on probleem!

Mul on probleem!

Just pärast seda hetke, kui ma olin mõttes õhanud, kui äge tööpäev mul täna oli, astusin kodumaja ees autost välja ja… vaatasin, et kumm on kahtlaselt töss. Vaatasin lähemalt ja siis juba nägin, et kahtlaselt suur nael on seal sees. Super! Nagu JUST vahetasin rehvid! Just oli kõik korras.

Helistasin Karlile, lootes ma ei tea mida… Et ta on kodus, tuleb alla ja ütleb, et aa ei, see kumm ei ole töss ja siin küll seda naela sees ei ole?! Õnneks teda polnud koduski ja mu alusetud illusioonid purunesid pigem varem kui hiljem. Lõin googlisse “kummiavarii” ja EI SAANUD ÜHTKI VASTET. Mismõttes?! Mul on kummiavarii ju! Ühtegi kummiavarii töökoda nagu pole vä?! Siis otsustasin mitte nii maakas olla ja toksisin sisse “rehviparandus Kalamaja” ja kohe – põmm – Telliskivi 58a oli olemas. Helistasin. Kutt andis lootust, et vaatame, mis teha annab. Ning poole tunni pärast oli mul rehv parandatud, arve suht väike ja tuju jumala hea, va üks asi.

Ma kirjutasin pealkirjas ju, et mul on probleem. Ma ei mõelnud seda rehviasja. Mul on probleem sellega, et ma olen täielik friik. Või tainapea. Nimetage, kuidas tahate. Mitte et ma enne ei teadnud, et mul selline sotsiaalne hälve on, aga noh, vahel tuletab see end eriti hästi meelde. Ühesõnaga, see töökoda oli pisike. Olen sealt iga päev mööda sõitnud, aga ta on nii pisike, et ma ei ole isegi tähele pannud, et seal mingi rehvivahetuskoht on. Nonii, sõitsin nende töökoja ukse ette, kutt (kes oli väga tore ja sõbralik ja abivalmis) ütles, et ma sõidaks töökotta sisse. Sõitsin. Astun autouksest välja ja kutt ütleb mulle lõbusalt:

“Te olete vist väga korralik sõitja?!”

Mõtlesin, et ta tahab kiita mu korralikku manööverdamisoskust ja seda, et ma tal seina maha ei sõitnud vms.

Ma: “Olen muidugi, aga miks Te nii arvate?”

Tema: “No te panite garaaži sisse sõiduks turvavöö peale:”

/Kerin sel hetkel ajus aega tagasi…/

Mhmh, olin töökoja ukse eest umbes 50cm kaugusel, istusin autosse, panin turvavöö peale ja sõitsin 2m garaaži sisse.

Piiiiiinlik, aga samas ei ole ka.

“Aa nojah, see tuli automaatselt!” vabandasin end välja.

Mis piinlikult alustatud, võiks juba sama stiiliga ka lõpule viia eks. Pärast rõõmusõnumeid, et ta sai mu rehvi parandatud (mille sees polnud isegi mitte nael, vaid polt) palus ta mul teise ruumi nö leti juurde tulla, kus ma maksta saaks. Astusin sisse ja… Ütlesin täitsa sõbralikult:

“Mis Te ISE ehitasite selle maja või?”

Nagu päriselt! Kas ma tõesti ütlesin nii?! “MIS TE ISE EHITASITE SELLE MAJA VÕI?!” Samal hetkel mõtlesin, et appppi, ma ei suuda oma kuldsuud lihtsalt peatada, see elab täiesti oma elu.

Kutt: “Ee, miks Te nii arvate?”

Kuidagi suutsin nüüd pidama saada ja jõudsin ülikiirelt järeldusele, et mul ei ole mõtet seletama hakata, et no see maja ja garaaž on nagu mingi väike onn. Ja ütlesin lihtsalt:

“Ei, noh, see on ARMAS!”

ARMAS!!! A. R. M. A. S! See on nii armas töökoda, et ma arvasin, et te ise ehitasite selle?!

tumblr_inline_msvj7aGlDX1qz4rgp

Ja ma pean elama iseendaga! Iga jumala päev!

Foto: pexels.com

Aga meie töötajad nuusutavadki tihti sefiire :D

Aga meie töötajad nuusutavadki tihti sefiire :D

Pärast energilist tööpäeva maandusin lõpuks kodus diivanil ja scrollin täiesti suvaliselt netti. Jõudsin kuidagi väga juhuslikult kuulsate Vahvlihaldjate Fabebookilehele ja loen arvustusi…

Keegi klient kirjutab neile:

“Eile oli Teie lett Kristiine keskuses ja mõtlesin, et käin toidupoes ära ja ostan omale lapsega jalutama minnes üht-teist head nosida. Kui aga kiirkassast väljudes teie leti kõrval toidukotti lapse käru alla pistsin, jäi silma, et teie töötaja nuusutas ühekaupa kätte võttes sefiire üle. Peale seda kadus igasugune tahtmine teilt midagi kaasa osta…”

Ma ei tea, miks, aga kuigi ma ei ole seda letti neil kunagi näinud, siis kujutlesin elavalt ette, kuidas too töötaja neid maiustusi ükshaaval nuusutas. Muigasin mõttes. Ja siis lugesin ka Vahvlihaldjate vastust:

“Tänud selle kirja eest! Meie töötajad tihti nuusutavad sefiire, et aru saada nt ühte värvi sefiiride puhul, et kas tegu on näiteks ploomi või punase sõstra sefiiriga. Sefiiridel on meeletult hea ja eristuv lõhn ning NUUSUTAMINE ei kahjusta mitte kuidagi sefiiri ega vähenda selle lõhna, maitset ja kvaliteeti. Küll aga parandab see klienditeenindust, sest kui inimene soovib ploomisefiiri, siis selle ta ka saab. Nuusutamine on VET ametiga kooskõlas.”

😀 😀 😀 Kas mina olen imelik või see ongi lihtsalt nii naljakas, et ma lausa pidin seda tulema blogisse jagama? 😀 See kõlab täiesti absurdselt ju! Meie töötajad tihti nuusutavad sefiire :D, sest neil on meeletult hea ja eristuv lõhn 😀 Ja see parandab veel ka klienditeenindust!

Veel humoorikam oli selle kliendi hilisem vastus:

“Tänan hilise vastuse eest! Leidsin uue käsitöö sefiiride kohviku, kus suudetakse sefiire eristada ka ilma nina sisse pistmata.”

😀 Hea, et nad ei hammusta sealt tükki, sest ma eeldan, et peale meeletult hea ja eristuva lõhna on neil sefiiridel ka meeletult hea ja eristuv MAITSE!  Aga seda ilmselt VET ametiga ei kooskõlastaks. Samas mine tea, äkki see parandaks Vahvlihaldjate klienditeenindust veel rohkem!

Foto: pixabay.com

Koostöö, mida mulle ei pakutudki. Uus Imedieet ÄÕPPNPJ

Koostöö, mida mulle ei pakutudki. Uus Imedieet ÄÕPPNPJ

Turule on tulnud täiesti uus imedieet ÄÕPPNPJ! See on küll väga keerulise nimega, kuid kogub järjest rohkem populaarsust! Nimi lahti seletatuna on Ära Õgi Päevast Päeva Nelikümmend Päeva Järjest. Kahjuks mulle seda koostööna isegi mitte ei pakutud, aga ometi ma teen sellest täiega kiitva reklaampostituse.

Reegleid on VAID kaks:

 1. Ära õgi päevast päeva!
 2. Dieet kestab nelikümmend päeva!

Tulemus, mida ÄÕPPNPJ lubada saab on üheselt mõistetav:

Mida vähem sa õgid, seda vähem sa neljakümne päeva pärast kaalud!

Kõik on Eesti Vabariigi seadustega kooskõlas ja see ei ole tõesti mingi monkey business. Kogu dieedi vältel ei pea isegi olema mingit konsultanti, kes sind 24/7 toetaks ja küsimustele vastaks, sest kõik on niigi lihtne – lihtsalt ÄRA ÕGI!

Julgen seda soovitada, sest mul sõbranna just hiljuti saatis enne ja pärast pildi endast ja ta oli 40 päevaga 15 kilo alla võtnud! Näiteks soovitavad seda dieeti ka sellised inimesed nagu Hlkaskg Lkjskj ja Daayuy Lölkslkj. Nende edulood on netis ka üleval.

Mis juhtub pärast neljakümnendat päeva ja mis on selle dieedi edu saladus?

Vastus on lihtne: Kui dieet lõppeb, ei tohi Sa uuesti õgima hakata! See on ka ühtlasi selle dieedi edu saladus.

Nii lihtne see ongi. Tulemused püsivad! Head katsetamist!

Päise pilt: tavaline õgija (pixabay.com)

Edit: Eriline iroonia on see, et selle postituse üleval vilgub mul ka ühe teise täieliku imedieedi (rõhutan – iroonia) reklaam 😀 Ma väga vabandan, aga kuna ma neid reklaambännereid ise ei kontrolli siin, seda teeb reklaamiagentuur, siis kahjuks ei ole mul võimalik seda siit ka kohe ära korjata.

 

 

 

See hetk, kui…

See hetk, kui…

See õnnelik hetk, kui viimati oli nagu detsember 2017 ja sa teadsid, et “The Walking Dead” läheb talvevaheajale ja uued osad tulevad alles saja aasta pärast kevadel, ning järsku avastad, et on juba APRILL ning sul on KUUS uut osa vaatamata:

giphy

Olgem ausad, mul pole aimu ka, miks ma sel hetkel peaksin hammustama mingist kala kõhust tüki, hüppama laua peale ja tegema sellist liigutust ning peale kõike muu olema kass, aga no JEEEEE!

Edit: ja praegu ma vaatan, et see kass vist imiteerib spankimist ja sellega seonduvat 😀

Päise foto: pexels.com

 

Sisukad vestlused

Sisukad vestlused

Koristasin arvutis üht-teist ja leidsin mingi vana salvestatud faili Facebooki-vestlusest sõbrannaga.

Sõbranna: “Tahaks lennata, aga mitte kõrgelt.”
Mina: “Tahaks mõnikord mitte komistada ja kukkuda.”
Sõbranna: “Tahaks sülitada allatuult.”
Mina: “Tahaks tassikest teed.”
Sõbranna: “Valged tööd.”
Mina: “Tahaks tagasi algusesse.”
Sõbranna: “Olen loobuda sust proovinud.”

Side lõpp.

Foto: pexels.com

Ja elu oleks lihtne…

Ja elu oleks lihtne…

Viimasel ajal on mu mõtted pehmelt öelda kummalised. Tegelikult lausa rumalad. Näiteks sõitsin eile ühele kohtumisele ja mõtlesin skunkide peale. Kuidas neil on selline kaitsevõime, et kui haistavad ohtu, siis eritavad vaenlasele lihtsalt võigast haisu. Puuksutavad suure rohelise pilvekese, nagu multikad seda näitavad. Keegi ei solvu, nii käibki. Loodus on sedasi arenenud ja miskipärast just neile sellise  võimaluse kätte mänginud.

No ja ketran seda mõtet oma peas ja imestan, et miks inimestel ei võiks olla sellist võimet. Oleks kõik need #metoo‘d olemata olnud. Ligineb mingi ebameeldiv mees, hakkab sulle käsa püksi toppima ja sa lihtsalt tulistad tema pihta sellise samasuguse suure rohelise pilvekese. Võid ka ennetada ja juba eemalt salvata. Tuleb keegi koll ja hakkab rääkima, kuidas sul on ilusad silmad, pabahh, lased lihtsalt puuksu. Tuleb mingi imelik vend ja tahab klubis jooki välja teha, sa ei pea pikalt kemplema, lased lihtsalt oma relva käiku. Võibolla oleks ka Taavi skandaal ära jäänud, kui loodus oleks aimanud kogu seda inimestevahelist jama natukenegi ette.

Aga ei, ta andis meile mõistuse.

Foto: pexels.com

 

 

Minu loomad

Minu loomad

Eile uinusin, suurem kass Friskin mu näo kõrval oma padjakesel nagu ikka, ja mu viimane mõte oli, et no nii minu kass (umbes sama nagu väljend “minu inimene”) ja et kui ta peaks kunagi ära surema, siis täitsa õudne mõelda, et me ei rääkinud omavahel ühtegi sõna 😀

Seoses sellega mõttega tuli meelde, et laps käis hiljuti kooliga Omnivas ekskursioonil. Postitasid seal ka eelnevalt koolis kirjutatud kirju. Minu laps kirjutas kirja oma vanaema Manale. Muu hulgas oli seal kirjas:

Mu loomad elavad hästi, peale selle, et üks suri ära.

Ühesõnaga jah, hamstrid. Elavad hästi. Välja arvatud see üks, kes ära suri. Kassid on elus.

Foto: pexels.com (sest meie hamster on nii väike, et ma peaks mingi uue makroobjektiivi ostma, et see normaalselt pildile jääks :D)

Kui omad liiga suurt ettekujutlusvõimet…

Kui omad liiga suurt ettekujutlusvõimet…

Hundi Ulg (eeldan, et see oli too tuntud veteranblogija, aga vahet pole, sama hästi oleks see võinud olla Henry või mõni suvaline meeshunt metsast) kirjutas Eveliisi blogisse täna minu jaoks mõtlemapaneva kommentaari.

Mnjah. Mind huvitab üks asi. Mis paneb ühte naisterahvast pildistama oma jalgevahe piirkonda ja sellise foto kuhugi üles riputama? Meesterahvana see mind muidugi vaatajana ei häiri, pisut ehk isegi … kuid siiski. Mida mõeldaks minust kui kaalust ja kehast kirjutades teeks endast ka selliseid pilte ja paneks oma blogisse üles.

Mul läks fantaasia täiesti käima, kujutasin ette Hundi Ulu (või mõne muu Eesti mehe) Instagrami kontot:

pexels-photo-383603
Being sexy is all about attitude, not body type. It’s a state of mind. #sexyashell #spiritfree #tanned #hot #sexy #hotboy

 

Screen Shot 2017-12-30 at 20.08.50
When you are balanced and when you listen and attend to the needs of your body, mind, and spirit, your natural beauty comes out. #naturalbeauty #freespirit #sensual # naturallook #socialmediainfluencer #lookingcute

 

pexels-photo-753499
Haters never win. I just think that’s true about life, because negative energy always costs in the end. #livinlavidaloca #hatersgonnahate #sexyman #christmasspirit #inspiration #don’tcare

 

Screen Shot 2017-12-30 at 20.34.16
Having haters is just a part of the business, and the more haters you have, the more people like you – that’s how I view it, because I try to see the positive in things. #crazytatoo #motivation #healthylifestyle #lifequote #ootd

 

fitness-2395374_960_720
GIVEAWAY TIME. No one’s perfect and you just have to accept your flaws and learn to love yourself. Tag someone who might be interested in sunglasses. #fitness #minipants #sixback #summerfashion #sunglasses #manpower #biggiveaway

 

man-979980_960_720
Mixed feelings, like mixed drinks, are a confusion to the soul. #Positivevibes #naturallook #lovewater #lovelife #muah #nomakeup

PS: Ilusat vana aasta lõppu ka!

Kõik pildid on võetud pixabay.com ja pexels.com lehelt.