Browsed by
Category: Huumor

Ja elu oleks lihtne…

Ja elu oleks lihtne…

Viimasel ajal on mu mõtted pehmelt öelda kummalised. Tegelikult lausa rumalad. Näiteks sõitsin eile ühele kohtumisele ja mõtlesin skunkide peale. Kuidas neil on selline kaitsevõime, et kui haistavad ohtu, siis eritavad vaenlasele lihtsalt võigast haisu. Puuksutavad suure rohelise pilvekese, nagu multikad seda näitavad. Keegi ei solvu, nii käibki. Loodus on sedasi arenenud ja miskipärast just neile sellise  võimaluse kätte mänginud.

No ja ketran seda mõtet oma peas ja imestan, et miks inimestel ei võiks olla sellist võimet. Oleks kõik need #metoo‘d olemata olnud. Ligineb mingi ebameeldiv mees, hakkab sulle käsa püksi toppima ja sa lihtsalt tulistad tema pihta sellise samasuguse suure rohelise pilvekese. Võid ka ennetada ja juba eemalt salvata. Tuleb keegi koll ja hakkab rääkima, kuidas sul on ilusad silmad, pabahh, lased lihtsalt puuksu. Tuleb mingi imelik vend ja tahab klubis jooki välja teha, sa ei pea pikalt kemplema, lased lihtsalt oma relva käiku. Võibolla oleks ka Taavi skandaal ära jäänud, kui loodus oleks aimanud kogu seda inimestevahelist jama natukenegi ette.

Aga ei, ta andis meile mõistuse.

Foto: pexels.com

 

 

Minu loomad

Minu loomad

Eile uinusin, suurem kass Friskin mu näo kõrval oma padjakesel nagu ikka, ja mu viimane mõte oli, et no nii minu kass (umbes sama nagu väljend “minu inimene”) ja et kui ta peaks kunagi ära surema, siis täitsa õudne mõelda, et me ei rääkinud omavahel ühtegi sõna 😀

Seoses sellega mõttega tuli meelde, et laps käis hiljuti kooliga Omnivas ekskursioonil. Postitasid seal ka eelnevalt koolis kirjutatud kirju. Minu laps kirjutas kirja oma vanaema Manale. Muu hulgas oli seal kirjas:

Mu loomad elavad hästi, peale selle, et üks suri ära.

Ühesõnaga jah, hamstrid. Elavad hästi. Välja arvatud see üks, kes ära suri. Kassid on elus.

Foto: pexels.com (sest meie hamster on nii väike, et ma peaks mingi uue makroobjektiivi ostma, et see normaalselt pildile jääks :D)

Kui omad liiga suurt ettekujutlusvõimet…

Kui omad liiga suurt ettekujutlusvõimet…

Hundi Ulg (eeldan, et see oli too tuntud veteranblogija, aga vahet pole, sama hästi oleks see võinud olla Henry või mõni suvaline meeshunt metsast) kirjutas Eveliisi blogisse täna minu jaoks mõtlemapaneva kommentaari.

Mnjah. Mind huvitab üks asi. Mis paneb ühte naisterahvast pildistama oma jalgevahe piirkonda ja sellise foto kuhugi üles riputama? Meesterahvana see mind muidugi vaatajana ei häiri, pisut ehk isegi … kuid siiski. Mida mõeldaks minust kui kaalust ja kehast kirjutades teeks endast ka selliseid pilte ja paneks oma blogisse üles.

Mul läks fantaasia täiesti käima, kujutasin ette Hundi Ulu (või mõne muu Eesti mehe) Instagrami kontot:

pexels-photo-383603
Being sexy is all about attitude, not body type. It’s a state of mind. #sexyashell #spiritfree #tanned #hot #sexy #hotboy

 

Screen Shot 2017-12-30 at 20.08.50
When you are balanced and when you listen and attend to the needs of your body, mind, and spirit, your natural beauty comes out. #naturalbeauty #freespirit #sensual # naturallook #socialmediainfluencer #lookingcute

 

pexels-photo-753499
Haters never win. I just think that’s true about life, because negative energy always costs in the end. #livinlavidaloca #hatersgonnahate #sexyman #christmasspirit #inspiration #don’tcare

 

Screen Shot 2017-12-30 at 20.34.16
Having haters is just a part of the business, and the more haters you have, the more people like you – that’s how I view it, because I try to see the positive in things. #crazytatoo #motivation #healthylifestyle #lifequote #ootd

 

fitness-2395374_960_720
GIVEAWAY TIME. No one’s perfect and you just have to accept your flaws and learn to love yourself. Tag someone who might be interested in sunglasses. #fitness #minipants #sixback #summerfashion #sunglasses #manpower #biggiveaway

 

man-979980_960_720
Mixed feelings, like mixed drinks, are a confusion to the soul. #Positivevibes #naturallook #lovewater #lovelife #muah #nomakeup

PS: Ilusat vana aasta lõppu ka!

Kõik pildid on võetud pixabay.com ja pexels.com lehelt.

 

 

 

Yippee-ki-yay, motherf*cker

Yippee-ki-yay, motherf*cker

Sõbranna räägib, et vaatas “Die Hard” esimest osa eile esimest korda elus. Et ta ei saanud pihta väga, ütles, et mõttetu märul ja paukpadrunud…

Kuidas ei meeldinud eks?! KUIDAS? See on ju klassika.

Aga siis hakkasin mõtlema, et see on nagu meestel oma naistega. Kui sa (mees) temaga (oma naisega) koos maast madalast üles ei kasva ega koos vanemaks ei saa ja näeksid seda naist esimest korda hoopis 25 aastat hiljem, kui ta on juba mammistunud mutt, siis sa ei saagi pihta ega. “See pole küll minu maitse!” Aga koos 25 aastat vanemaks saades võib ta ju tunduda lausa päris turvaline ja armas.

“Who’s driving this car, Stevie Wonder?” 😀 No see ON klassika!

Uus koolitus Eesti turul

Uus koolitus Eesti turul

Nägin ilusal pühapäevasel hommikul kohvi kõrvale, et Eesti turule on jõudnud uus koolitus – Õidepuhkemise kursus.

Õidepuhkemine on 6-nädalane online kursus, mille hind on 245 eurot ja see on mõeldud naisele, kes soovib õppida tundma oma keha, usaldama sisetunnet ja suunama seksuaalenergiat oma kavatsuste täitmiseks. Liitudes potsatavad teie postkasti igal pühapäeval materjalid ja harjutused, millega seda imelist teekonda iseendani läbi teha. Ka üks Eesti tuntuim blogija kirjutas just, kuidas läbi selle kursuse saavutas kontakti oma yoniga (vagiinaga).

Lugedes kõike seda, mida ja kuidas (online ja hinnatase) too koolitus pakub, tunnen ma, et Eesti turg tegelikult karjub hoopis uue koolituse järele – see oleks koolitus “Kuidas saavutada kontakti oma ajuga!”. See on muidugi päris keeruline ja mingite jadeiitmunadega treenides tulemust vaid 6 nädalaga kohe kindlasti ei saavuta. See on väljakutse, aga paar koolitajat ja materjalide koostajat oleks mul isegi olemas. Hind on muidugi kallim. Koolitus kestaks 12 nädalat ja kerged arvutused ja spekulatsioonid ütlevad, et tasuvuspukt saabuks ka juba 10 euro pealt/inimene, aga kursuse hind on siiski 500.

Valikus on algajate kursus (neile, kellel pole seni mingit kontakti oma ajuga olnud) ja teine edasijõudnutele (kel mingi kontakt siiski juba on). Eelregistreerimine on alanud. Kiirusta, sest algajate kohad täituvad kiiresti!

Foto: pixabay.com

Kõigevaba

Kõigevaba

Kohe, kohe ilmub minu värske kokaraamat “Kõigevabad toidud”.

Raamatus on 100 retsepti ja iga retsept raamatus on korraga nii gluteenivaba, suhkruvaba, rasvavaba, paleovaba, lihavaba, toortoiduvaba, laktoosivaba, E-ainete vaba, igasuguste lisaainete vaba, töötlemisvaba, süsivesikutevaba kui ka pestitsiidivaba.

Kõik toidud valmivad maksimaalselt 30 minutiga, on väga tervislikud, lausa sulavad suus ja sobivad ideaalselt ka kaalujälgijatele.

Head maiustamist!

Foto: pexels.com

 

Telefonimäng ehk kuidas meie president seenel käis

Telefonimäng ehk kuidas meie president seenel käis

Võrno kirjutab:

1.oktoobril kell 18.45 Kuivastust Virtsu väljunud praamil nägin vabariigi presidenti lähedalt. Seljas murelivärvi sulejope. /—/ Muul moel ei suutnud ma seletada seda, et meie president mulle nagu Orissaare seeneline praamil vastu tuleb..

Pärast seda kirjutab keegi “ajakirjanik” sellest “uudise”, siis kirjutab keegi (tegelikult ajakirjanduses päris mitmed) selle “ajakirjaniku” “uudise” kohta omakorda mingi arvamusavalduse ning pärast sellist telefonimängu, kus iga järgmisega natuke kaduma läheb, on inimesi, kes siiralt ja imestunult küsivad:

Aga miks president ei või jopega seenel käia? 

Inimeste süvenemishimu ja -oskus on tänapäeval lausa kolossaalne! 😀

Foto: pexels.com

 

Ood zumbatrennile

Ood zumbatrennile

Ood zumbatrennile

Oo, zumbatrenn…

MA VIHKAN SIND!

**

Tegelikult ei vihka ma muidugi zumbat. Ma ikka vihkan iseennast zumbatrennis, sest ma olen seal umbes samasugune nagu ma oleksin siis, kui mind homme viidaks silmad kinni seotuna kohe startivale kosmosesüstikule. Alguses vaataks ringi, et kuhu krdi kohta ma sattunud olen ja siis PAANIKA! Mul oli tõesti selline tunne, nagu mind valdas ülikoolis IGAS saksa keele tunnis, kus ma lihtsalt tahtsin ära joosta. Ühe korra jooksingi. Aga pidin tagasi tulema. Zumbasse ei pea! Seda enam tekib küsimus, miks ma end meelega alavääristada tahan!

Ma teadsin, et mul on sellega veidi probleem, et kui üks keha pool teeb ühte ja teine teist, siis on väike error. Kui ülemine keha pool teeb üht ja alumine teist, siis on samuti error. Ma rohkem nagu sükroonivend. Ja jällegi, teades kõike seda, miks ma ometi sinna läksin? Aa õige, lasin end sõbrannal ära rääkida! “See pole üldse nii hull, kõik on algajad!” Kui 10% liigutuste järele tegemine (kui sedagi!) ei ole üldse hull, siis ma ei tea, mis on?! 1%?

Lõppkokkuvõttes trenni ju keha sai. Peksad lihtsalt kuidagigi kaasa ja keha higistab ikka, aga kui õpetaja selle kõige juures on megaseksikas oma puusatööga ning mina lihtsalt koormaks iseenda puusadele, siis…

Olgu see esimene ent viimane kord! Tuim muusika taktis hantli tõstmine – siit ma tulen!

Foto pixabay.com

Katri ja Juhani seletavad Anu saates, millega nad tegelevad

Katri ja Juhani seletavad Anu saates, millega nad tegelevad

Anu saates olid täna hommikul Katri ja Juhani. Teate küll – Juhani, kes oskab väga hästi teha ja töödelda fotosid ja videoid, ning Katri, kes on lihtsalt ilus ja oskab hästi nende fotode ja videote peale jääda. Selliste oskustega suudavad nad reisides mööda maailma end ka ära elatada.

Kuulasin intervjuud suure huviga.

Sain teada, et tuleb locationi peale kohale minna, siis seal kõvasti noh networkida ja olla siis niiöelda influencer.

 

Foto pixabay.com