Ma olen Facebookis sellises grupis nagu Tramaivõikuihalbdisain/reklaam! ja ma olen näinud seal lühikese ajaga juba kõike. Näiteks peredele suunatud prillipoodi, kelle reklaambänneril mantliga mees hõlma paotab ja hõlma alt prille näitab kind of maakeeli liputaja. Või näiteks tooteid etiketiga:

Õunamusta-

sõstramahl

Kuna lähenemas on isadepäev ja kindlasti mõtlete, mida oma isale kinkida, siis mina näiteks sain sealt grupist inspiratsiooni:

Premeeri oma Maailma parimat isa Joogipuuriga! Omalt poolt lisan, et kui esimese hooga vaatasite, et tegemist on hauaplaatidega, siis tegelikult mitte, need on täitsa tavalised joogipuurid, mis on lihtsalt hauaplaatide sarnased.

Kui teie enda isa on juhuslikult alkohoolik, siis ärge heitke meelt, te saate koos lapsega lapse isale joogipuuri kinkida. Ka selline joogipuur on täitsa olemas, kus neid polte-mutreid (misiganes need sinna külge kruvitud on) on rohkem. Terved tornid peale kruvitud, seega kui isu tuleb, siis on väike lootus, et poole lahti kruvimise pealt jõuab veel ümber mõelda. Ega alati ei ole vaja kohe esimese mõtte pealt kummutama kukkuda.

Loomulikult sobivad joogipuurid igasuguseks pidulikuks sündmuseks, ka kooli lõpetamiseks, nagu koduleht väidab. Elu on lill, kui veres on promill. Muidugi on see huumor ja kõike ei tasu nii tõsiselt võtta. Aga oleks siis huumor…

Aga ikkagi, kust tuli mõte teha joogile PUUR? Alkohoolikule kinkimiseks on see isegi minu jaoks liiga must huumor, samas ei suuda ma väga ka teisi seoseid leida.