Ma isegi ei oska öelda, mis mind konkreetselt kirjutama ajendas, aga ma tunnen, et tahaks südamelt ära saada. Miks, oo, miks te neid väljendeid kasutate?

Kuidas hästi läheb, heheheee? No tõesti vaimukas! Nüüd ei saagi vastata, et hästi. Jepp, seega võtsid mu vahele!

Küsid ise, et kuidas läheb, ja saad vastuseks: Hehehehee, nagu lükkad, nõnda läheb! 

Õnneks pole ammu sellisesse small talk‘i enam sattunud, aga on olnud aeg, kus neid “muhedaid selle” tuli telefonis aegajalt ikka ette.

Soovid häid pühi ja saad vastuseks: Pühi ise ka! Mulle ka meeldib sõnamäng ja ma naudin igasugu kalambuure ja muid nutikaid ütelusi, aga…

HUA! Kas see peaks näitama, et inimene, kes mulle head uut aastat soovib, EI VIITSI mulle seda soovi tegelikult trükkida? Või kui ta seda otseselt mulle ei kirjuta, siis… On tal kiire? Väsimus? Või peaks see ka humoorikas olema? Komme?

PÕS! Sama teema. Okei, ma saan aru, et ei viitsi sünnipäevalapsele helistada, kaarti või lilli saata, kui pole nii lähedane sõber ka. Aga et ei viitsi trükkida välja kolme sõna? 😀

Faasebukk??? Mis värk sellega on? Ma mõistan, et näiteks feissar ja feiss on kõnes lühemad ja suupärasemad, aga faasebukk?

Ja siis… Näoraamat??? Olgu, võibolla tõesti inimene on põhimõtetega ja ta räägib AINULT eesti keeles.

Aga… lõustaraamat??? 

Kassi kuse hais. Ma tunnistan, et võin siinkohal asja natuke isiklikult võtta, aga siiski… Kassi kuse hais? Miks see kassi kuse hais on üks levinuim ja vihatuim kusehaisu tüüp? Inimesed, kellele kassid ei meeldi, ei võta endale koju kassi. Tundub loogiline, aga kus nad siis seda kassi kuse haisu siis nii väga peavad kannatama, et kassi-kuse-traumat/foobiat põevad? Ikka jääb just KASSI kuse hais ette, kui kuskil keegi kusehaisu tunneb. “Siin oleks nagu kassi kuse hais”, “Haiseb nagu kassi kusi” jms. Mu meelest meeste ühispeldik haiseb palju rõvedamalt. Kas see kassi kuse põlastamine tuleneb vanast ajast, kui kasse ei steriliseeritud ja nad kodus diivanile pissisid ja seda ei koristatud? Kas see tuleb sellest, et vanasti olid mingid eriti võika haisuga kasside liivad, mis kokkupuutel kusega muutusid väljakannatamuks? Polnud ventilatsiooni? Kui koer keset tuba junni poetab, saab ta sugeda küll, aga kui kass mingil põhjusel liivakastiväliselt loigu laseb, on RÕVE KASSI KUSE HAIS!

Hakkab ta juba poolduma ka? Kas on midagi jubedamat, mida ühe last ootava naise kohta küsida? Umbes nagu “On ta hommikusel s*tal juba ära käinud v?”

On kellegi veel häid näiteid tuua, mis vahel närvidele käivad?