Kui 35aastane naisterahvas kortsudevastast näokreemi või silmakotte leevendavaid seerumeid ostab ja näkku määrib, siis sellest ei tee keegi numbrit, see on iseenesestmõistetav. Kui 35aastane naisterahvas paar nähtamatut kortsudevastast süsti ilukliinikus teha laseb, on hulga inimesi, kes arvavad, et “see on esimene märk hirmust konkurentsivõime languse ees”.

Huvitav, miks nii? Sest kortsudevastased kreemid/geelid/seerumid niikuinii ei mõju? 😀 Aga kuna täitesüstidel tõesti on efekt, siis nende teha laskmine on esimene märk hirmust konkurentsivõime languse ees?

Ma ei tea, kas seda peaks nimetama otseselt konkurentsivõimeks, aga oletame ja nimetame nii. Teate skeptikud, see ei ole ESIMENE märk. See on umbes 27-s märk või nii.

Esimene märk on see, et ma pesen ennast. Juba 35 aastat! (Alguses küll siiski pesid mind vanemad, ma eeldan, et ka nemad soovisid konkurentsivõimelist last). Kõik selleks, et olla konkurentsivõimeline. Ilma naljata. Kujutage ette, kui ma oleks terve elu pesemata olnud – kes mind tahaks. Ma pakun, et ma haiseks nagu tõhk.

Teine märk (järjestus võib siin olla veidi muutlik, mis on esimene ja mis kolmas jne) on see, et ma näiteks käin juuksuris. Loomulikult ma võiksin ka ise oma otsi nüsida, need poleks siis vähemalt katkised, aga vildakad oleksid ikka ning kuigi see pole nii eemaletõukav kui terve elu pesemata olla, siis mulle siiski meeldib, kui mul on peas hoolitsetud juuksed.

Kolmas märk (hoiatus, see tuleb pirakas uudis!): ma raseerin ennast. Kuigi ilmselt on mehi, kellele lausa meeldivad karvased jalad ja kaenlaalused ning võimalik, et sõpru ja kolleege raseerimatus ei häiri, aga ma siiski olen tahtnud meeste osas (kui valimiseks kunagi läks) veidi suuremat valikut, kui vaid need, kellele meeldivad karvased jalad. Häbi mulle! Kui ma nüüd läheks paneks Medemises fotoepilatsiooni aja kirja ning laseksin end PÜSIVALT karvadest vabaks lasta teha, siis on see kindlasti üks esimesi ohumärke, et kardan oma konkurentsivõime pärast, sest izzzzzand, ilukliinik ju! 

Neljas märk: ma meigin end. Vahel teen isegi LAINERIJOONE!

Viies märk: ma lõikan oma varbaküüsi! Ja ma ei saa valetada, et seepärast, et mulle mu tennised jalga läheks, vaid ikka seepärast, et konkurentsis püsida. Suvel ma lakin ka veel neid!

Kuues märk: ma värvin juukseid ja ka ilusalongis olen lasknud värvida. Üleni, aga ka juuri. Varsti tulevad mul hallid juuksed ja ma hakkan neid TÄIEGA peitma, et konkurentsis püsida. Ma tõesti ei tee nalja, see ongi ju nii.

Seitsmes märk: ma olen hambaid käinud valgendamas. Mitu korda.

Kaheksas märk: kui pidin oma kahest hambast teatud põhjustel loobuma, lasin ma panna UUED! Kes tahaks 35aastaselt ilma hammasteta ringi käia? 80selt oleks veel ok, aga 35selt tühja sahtliga naeratada… Mees jätaks mu maha, kui teada saaks!

Üheksas märk…

Kümnes märk…

Jne.

Kuni siis 27-s märk: käisin lasin Medemises paar kortsu siluda!

Busted!