Kõigepealt uuesti eellugu. Kui aasta alguses keegi minu foto alla kommentaari “Sul on nii ilusad hambad ja juuksed.. Tahan kaaaaaaa…” kirjutas, mõtlesin, et ta kirjutas seda terava irooniaga :D. Pildil võivad inimesed olla sätitud ja mukitud, aga päriselus hoopis midagi muud. Nii vast ka minu juustega. Kui ma oma hambad kuidagi üle elan, siis juuksed on mul küll üks paras Achilleuse kand. Nad on terved, aga õhukesed ja peenejuuselised (mida sõnakoperdust?!) ja muutuvad ruttu luduks.

Selle peale pakkus Linea Naturaga, et nad saadavad mulle oma šampoone ja palsameid testimiseks ja ma kirjutaksin siis oma muljetest, äkki midagi sobib. Sel hetkel mul polnud veel aimugi, et jään ise nende nii ustavaks püsikliendiks, nagu ma praegu olen.

Sellest, kuidas ma esmakordselt nende toodetega tutvust tegin, võib lugeda SIIT ja SIIT.

Sellest, kuidas ma nendesse toodetesse armusin, võib lugeda SIIT.

Ja sellest, kuidas ma nüüd olen juba pool aastat ise Linea Natura šampoone ja palsameid ostnud ning kasutanud, võib lugeda käesolevast postitusest, mis ei ole kuidagi tellitud postitus.

Mulle meeldib väga ühe blogija mõttemaailm, mis puudutab blogimist ja reklaame. Toon välja killukese, aga teatud põhjustel ma tema nime siia praegu ei pane.

Samamoodi nagu meid mõjutab lihtlabane reklaam, mõjutab meie arvamust tootest ka see, kui palju me selle saamiseks vaeva nägema pidime. /—/ sellepärast ei saa ajakirjanduses mitte iialgi ARVUSTUSEKS nimetada kinni makstud toodet või artiklit. siis on tegemist puhta reklaamiga.

Ehk, et kui olen ise maksnud toote eest, oskan hinnata paremini ja hinna ja kvaliteedi suhet, mis muide minu jaoks on üks olulisemaid asju ostlemisel (ükskõik, kas bookin hotelli või ostan lõikelaua või šampooni). Nüüd, kui olen ise ostnud mitmeid ja mitmeid kordi (ja ka emale kinkinud) neid šampoone ja palsameid, võin juba oma kogemusest ka ARVUSTADA 🙂

Alguses kasutasin nende roosa variandi siidiproteiini sari õrnadele ja kahjustatud juustele. Väga meeldis, aga pulli pärast tahtsin vaheldust ja ise tellisin neilt juba kollase mesilaspiima sari kuivadele ja tundlikele juustele, mille peale ka siiamaani pidama jäin. Ma ei taha mitte kunagi kasutada enam mingeid suvalisi šampoone, mis parasjagu kuskil veebipoes soodsa hinnaga ja mis lubavad põhimõtteliselt parukat pähe.

Minu igapäevane juukserituaal näeb ette pesu ja palsamit ning lõpuks kannan märjad juuksed (eriti juukseotsad) kokku veel nende maale toodus Struttura argaania juukseõliga, mis on lihtsalt õlemõistuse hea asi ning ei jäta juukseid rasvaseks.

IMG_3924

Kolm eluks vajalikku asja

Kui varem oli minu igapäevane probleem, et juuksed olid juba päeva peale peadligi ja õhtuks rasvased, siis enam mul seda muret absoluutselt ei ole. Varem pesin veel õhtul teist korda tihti pead, kui kuhugi minek, nüüd ei ole mingi probleem hommikul pestud juustesse õhtul sonksi sättida. Hommikul ärkan ja juuksed nagu filmis. Tegelt ka 😀

giphy

Pärast ärkamist ja tööle minnes siiski pesen juuksed uuesti, see on minu isiklik kiiks, igalt poolt puhas olla 😀 Aga nädalavahetusel olen teise päeva vahel ka välja vedanud. Igal juhul edulugu 😀 võrreldes sellega, et vanade šampoonidega olid mul juuksed juba lõunaks rasvased. Ilmselt tõesti pole Lineas seda p*ska, nagu lubatud, mis juuksed raskeks ja rasvaseks muudab.

Lihtsalt tahtsin hingelt ära öelda, et päriselt ka, ma jumala õnnelik selle leiu üle. Ja ma tagasi blond ka pärast mingit imelikku kahte aastat oma elust porgandina 😀