Jälle need juuksed. Igapäevane juukserituaal

Jälle need juuksed. Igapäevane juukserituaal

Kõigepealt uuesti eellugu. Kui aasta alguses keegi minu foto alla kommentaari “Sul on nii ilusad hambad ja juuksed.. Tahan kaaaaaaa…” kirjutas, mõtlesin, et ta kirjutas seda terava irooniaga :D. Pildil võivad inimesed olla sätitud ja mukitud, aga päriselus hoopis midagi muud. Nii vast ka minu juustega. Kui ma oma hambad kuidagi üle elan, siis juuksed on mul küll üks paras Achilleuse kand. Nad on terved, aga õhukesed ja peenejuuselised (mida sõnakoperdust?!) ja muutuvad ruttu luduks.

Selle peale pakkus Linea Naturaga, et nad saadavad mulle oma šampoone ja palsameid testimiseks ja ma kirjutaksin siis oma muljetest, äkki midagi sobib. Sel hetkel mul polnud veel aimugi, et jään ise nende nii ustavaks püsikliendiks, nagu ma praegu olen.

Sellest, kuidas ma esmakordselt nende toodetega tutvust tegin, võib lugeda SIIT ja SIIT.

Sellest, kuidas ma nendesse toodetesse armusin, võib lugeda SIIT.

Ja sellest, kuidas ma nüüd olen juba pool aastat ise Linea Natura šampoone ja palsameid ostnud ning kasutanud, võib lugeda käesolevast postitusest, mis ei ole kuidagi tellitud postitus.

Mulle meeldib väga ühe blogija mõttemaailm, mis puudutab blogimist ja reklaame. Toon välja killukese, aga teatud põhjustel ma tema nime siia praegu ei pane.

Samamoodi nagu meid mõjutab lihtlabane reklaam, mõjutab meie arvamust tootest ka see, kui palju me selle saamiseks vaeva nägema pidime. /—/ sellepärast ei saa ajakirjanduses mitte iialgi ARVUSTUSEKS nimetada kinni makstud toodet või artiklit. siis on tegemist puhta reklaamiga.

Ehk, et kui olen ise maksnud toote eest, oskan hinnata paremini ja hinna ja kvaliteedi suhet, mis muide minu jaoks on üks olulisemaid asju ostlemisel (ükskõik, kas bookin hotelli või ostan lõikelaua või šampooni). Nüüd, kui olen ise ostnud mitmeid ja mitmeid kordi (ja ka emale kinkinud) neid šampoone ja palsameid, võin juba oma kogemusest ka ARVUSTADA 🙂

Alguses kasutasin nende roosa variandi siidiproteiini sari õrnadele ja kahjustatud juustele. Väga meeldis, aga pulli pärast tahtsin vaheldust ja ise tellisin neilt juba kollase mesilaspiima sari kuivadele ja tundlikele juustele, mille peale ka siiamaani pidama jäin. Ma ei taha mitte kunagi kasutada enam mingeid suvalisi šampoone, mis parasjagu kuskil veebipoes soodsa hinnaga ja mis lubavad põhimõtteliselt parukat pähe.

Minu igapäevane juukserituaal näeb ette pesu ja palsamit ning lõpuks kannan märjad juuksed (eriti juukseotsad) kokku veel nende maale toodus Struttura argaania juukseõliga, mis on lihtsalt õlemõistuse hea asi ning ei jäta juukseid rasvaseks.

IMG_3924
Kolm eluks vajalikku asja

Kui varem oli minu igapäevane probleem, et juuksed olid juba päeva peale peadligi ja õhtuks rasvased, siis enam mul seda muret absoluutselt ei ole. Varem pesin veel õhtul teist korda tihti pead, kui kuhugi minek, nüüd ei ole mingi probleem hommikul pestud juustesse õhtul sonksi sättida. Hommikul ärkan ja juuksed nagu filmis. Tegelt ka 😀

giphy

Pärast ärkamist ja tööle minnes siiski pesen juuksed uuesti, see on minu isiklik kiiks, igalt poolt puhas olla 😀 Aga nädalavahetusel olen teise päeva vahel ka välja vedanud. Igal juhul edulugu 😀 võrreldes sellega, et vanade šampoonidega olid mul juuksed juba lõunaks rasvased. Ilmselt tõesti pole Lineas seda p*ska, nagu lubatud, mis juuksed raskeks ja rasvaseks muudab.

Lihtsalt tahtsin hingelt ära öelda, et päriselt ka, ma jumala õnnelik selle leiu üle. Ja ma tagasi blond ka pärast mingit imelikku kahte aastat oma elust porgandina 😀

 

 

25 thoughts on “Jälle need juuksed. Igapäevane juukserituaal

 1. Sinu esimese postituse järel ostsin ka Linea tooteid ja siiani mõtlen kuidad ilma nendeta hakkama sain. Lisaks minule on juuksur hämmingus, kuidas juuksed nii palju muutunud.

 2. Ma olen vahepeal avastanud, et kui kasutada kord nädalas enne shampoonitamist peanaha koorijat (sama mõjuga peaks olema ka sügavpuhastav shampoon), püsivad juuksed ka kauem puhtad – mul isegi kuni neli päeva.

 3. Blond on hea… Kohati veel natuke punakas ainult. See värv, mis sul päisepildi peal on (punupatsis), on ideaalne.

  Mis shampoone sa siis enne kasutasid, et nii hull oli?

  1. Näiteks Madara, John Frieda, Tigi, sekka ka mõni odavama brändi kallim toode… No kõik tegid juuksed raskeks.

 4. Mina ostsin millalgi enne jõule Linea šampoon+juuksemask+juukseõli komplekti ja täiesti lõpp – no ei SAA otsa 😀 Okei, šampoon nüüd sai, aga maski ja seda sama õli, mis sul seal pildil, on julgelt kolmveerand alles. Ma saan elu lõpuni kasutada neid vist 😀 Mingi hetk kui viitsimine peale tuleb, siis süvenen ja uurin, millist nende šampooni järgmisena proovida, seni kannatan suvakaid, mis vannitoas on. Aga pole ka minul enam kihku midagi muud osta. Juuste ohjeldatavus ja inimlik väljanägemine ei ole see teema, millega ma oma villapeaga viitsiksin väga palju eksperimenteerida – kindla peale minek on ikka kindla peale minek.

 5. Mina olin ka pikki aastaid see, kes pidi iga jumala hommik juukseid pesema, sest nad lihtsalt läksidki nii kiiresti rasvaseks. Aga siis katsetasin Dermoshopi soolaspreid ja minu jaoks on ikka meeletu vahe, et ma saan nüüd üle päeva pead pesta. Lisaks annab see juustele veidi kohevust ka. Ilma selleta ma enam elada ei kavatse :). Soovitan proovida!

 6. Milline Linea poolt saadetud sari kõige enam meeldis ja sobis juustele – bambuse, linaseemneõli, mesilaspiima või siidiproteiini sari?

 7. Ma ka juba tükk aega nende toodetele silma peale pannud, aga siiani pole veel ostnud. Nüüd vist läheb ikkagi ostuks. 🙂
  Kuigi juukseid pesen nii umbes iga 4 päeva tagant. No ei muutu rasuseks ja isegi tukk püsib puhtana.

 8. Ahh see on nii armas, et too minu spontaanne kommentaar on sinuga jäänud siia maani! 😀 Nagu päriselt, tol korral mōtlesin et las ma ükskord olen see, kes ütleb midagi pisikest välja ja ei hakka eepost kirjutama kommentaaridesse. Tundub et ‘less is more’.. 😀 aga tōesti, mitte miski siin maailmas pole muutunud. Ma tahan endiselt nii ilusaid juukseid ja hambaid 😀 😀

 9. Mina olen ka Linea Natura toodete suur austaja. Aga soovituse tahtsin anda hoopis staatilise elektri kohta. Ainuke asi, mis selle puhul on tõsiselt toiminud, on GNLD palsam. Neil ainult üks ongi. Ta on muidu minu kuivade juuste jaoks liiga lahja, kuid segan teda toitvamate palsamite/maskidega ja staatilise elektriga enam probleeme ei ole. Suvel saab veel ilma ka, aga talvel hakkan kindlasti seda koos Linea Natura kreemiga kasutama.

  1. Iga hommik nagu ülejäänud kehagi 🙂 Minu jaoks on peanahk samasugune nahk nagu ülejäänud keha – et peab pesema ikka iga päev, et puhas olla.

 10. Porgand oli lahe! Blond on ka ilus aga Porgand oli ka 🙂 Ootan juba ammu, et mu shampoon otsa saaks, et Lineat proovida. Tundub koguse suhtes päris hea hind ka.

  1. Hind on väga mõistlik, sest nagu kommentaaridest ka selgub, siis on inimesi, kes kasutavad tooteid ikka 4-6 kuud. Samas keskmiselt kestab komplekt 1,5-2 kuud ja seegi on täiesti mõistlik aeg 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *