Mõni aeg tagasi jagasin siin endast mõnda pilti, neid:

Ja keegi jättis postituse alla sellise kommentaari:

Sul on nii ilusad hambad ja juuksed.. Tahan kaaaaaaa… *lisaükskõik milline nutune emoji*

Eeldades, et see inimene ütles, mis mõtles, mitte ei kirjutanud seda mulle terava irooniaga 😀 , jäin mina mõtlema, et issake, kuidas pildid on üks asi, aga päriselu hoopis midagi muud. Kui ma oma hammastega võiks isegi rahule jääda, siis neid pilte tegi õde minust umbes 227 ja ükski ei sobinud, sest ma paistsin jumala kuli 😀

Nende kommentaaride peale kirjutas mulle Linea Natura ja uuris, mis mure mul juustega on. Mis mure mul ikka on – õhukesed juuksed on. Ja kui tuttavale seda juttu rääkisin ja ta seepeale ütles, et kuule sul on tõesti nirud juuksed, siis ma isegi ei solvunud, sest see on ju tõsi. Ma väga ei mõistagi tegelikult selliseid suhteid, kus pimesi üksteist lihtsalt ülistatakse. Muidugi ei pea sõbrale iga päev rääkima kui koledad punnid tal näos on või et tal on paksud sääred, aga pole ka mõtet lohutada, et ohh pole su näonahal midagi viga, kui vaesekesel nägu aknest põleb, või et su sääred on ju jumala peenikesed, kui tal seejuures ükski saapa lukk kinni ei lähe.

Mu juuksed on terve elu õhukesed olnud. Ka juuksekarv ise on liialt peenike, seda on juuksur öelnud. Ja ma täiega arvan, et ilusad juuksed on naise ehe, aga mind kahjuks ei ole sellega õnnistatud. Ei, mul pole lõhenenud otsad (ma lasen oma juukseid ikka regulaarselt piirata!), aga kui ma peaksin ütlema oma juuste kohta mingid märksõnad, siis on need a) õhukesed, b) kiiresti rasuseks minevad (pean neid iga päev pesema, et peanahk ja juuksed puhtad oleks) ja c) pärast pesu raskesti kammitavad ja tirin harjaga juukseid tihti katki (kui aga kasutan sellist palsamit, pärast mida on hea juukseid kammida, siis ei püsi juuksed jälle nii kaua puhtad ja on juba õhtuks rasked ja rasused).

Linea pakkus välja, et saadab mulle oma ühed oma põhilised šampoonid ja palsamid testimiseks, et valiksin välja oma lemmikud, millega saaksin juuste ravikuuri läbi teha. Mis mul saaks selle vastu olla? Olin nõus ja saingi oma paki kätte. Või lausa kasti. Hakkan proovima nelja erinevat toodet, et siis oma juuksekuuri jaoks üks välja valida.

1. Taimse platsenta ja bambuseekstraktiga sari stressis juustele – kui päris aus olla, siis ma ei teagi, mis on stressis juuksed. Ja kui bioloogiatunnis taimsest platsentast räägiti, siis ma vist puudusin 😀

2. Linaseemneõli sari keemiliselt töödeldud juustele – see on juba arusaadavam. Igasugused õlid on väga head ja kui värvitud juuksed lähevad keemiliselt töötlemise alla, siis tunduks nagu midagi mulle.

3. Mesilaspiima sari kuivadele ja tundlikele juustele – otsad on mul kuivad küll, aga peanaha poolt mitte. Proovib ära, äkki tasakaalustab. Tundlikud juuksed?

4. Siidiproteiini sari õrnadele ja kahjustatud juustele – Õrnad on mu juuksekesed küll. Juus on õrn. Katkeb. Pakun, et see võib ka mulle sobida.

Mulle oli koos Linea Natura šampoonide ja palsamitega teisigi asju kaasa pandud. Näiteks Linea MammaBaby tooteid, mis on Itaalia looduslike toodete sari ja keskendub eelkõige beebide õrna naha eest hoolitsemisele, kuid sobib kasutamiseks kogu perele. Tooted on dermatoloogiliselt testitud, värvainete, parabeenide, silikoonide ja sulfaatide vabad. Ilmselt sobivad hästi ka allergikutele.

img_0734

Leidsin kastist ka mõned Struttura sarja, mis ka otsapidi Lineaga seotud, tooted. Põhiliselt pakuvad nad oma kaubamärgi all näiteks argaaniaõliga sarja, mis koosneb šampoonist, juuksekreemist ja juukseõlist. Lisaks on valikus hõbešampoon, kreemijas kuumakaitse argaania- ja oliiviõliga, mineraalsooladega soojaõli ampullid, juukselakk jne.

Linea Natura juuksehooldustooted on samuti Itaaliast pärit, looduslikud ja kvaliteetsed ning lubavad aidata paljude erinevate juustega seotud probleemide korral. Väidetavalt on näiteks abi saanud inimesed, kellel on olnud suur kõõmaprobleem, peanahk on olnud punetav ja sügelev või väga katkiste juustega kliendid, kel pärast pikemat kuuri on juuste struktuur oluliselt paranenud.

Ma alles hakkan oma pakki avastama ja proovima ning kindlasti raporteerin ka oma lemmikutest ja püüan vähe kobedamaid fotosid teha, aga kel huvi tekkis, siis Linea Natura tooteid saab Linea Natura juuksehooldustoodete Facebooki lehelt kirjutades neile postkasti. Linea MammaBaby tooteid saab osta Linea Mammababy kehahooldustoodete Facebooki lehelt kirjutas samuti neile postkasti. Tooteid müügil ka Telliskivis asuvas NONA poes.

d5ffc3d6-52d2-48e7-b634-18243acba058