Jõulubutafooria

Jõulubutafooria

Vähe sellest, et ma niikuinii ei mõista neid jõulufotosid, kus terve pere on läinud kuhugi võõrasse kohta kuuse alla (kus ka kõik teised võõrad käivad iga paari tunni tagant) ja lasevad end pildistada BUTAFOORILISTE kingitustepakkide ehk siis tühjade kingipaberisse pakitud kastide ja kingakarpide taustal, ei saa ma aru, mis värk on, et kõik vaimustuvad kasside pakkimisest.

Jah, OMA kasside kuuse alla jõulukingiks pakkimisest!

Ma nägin mitmeid videosid/ pilte sotsiaalmeedias, kus keegi õpetas pakkima oma kassi kingipaberisse, et see kass siis kuuse alla panna. Kui ma viimati nagu maailma asju tšekkasin, siis kuuse all käisid kingitused, mis on ise tehtud või poest ostetud ja mõeldud siis kellelegi teisele, oma pereliikmetele või sõpradele. Seega, mis põhjusel peaksin ma ära pakkima kingituseks OMA KASSI ja siis asetama ta OMA JÕULUKUUSE ALLA? Aga ometi “täägi ära sõber, kes võiks oma kassi kuuse alla pakkida” pakkus rohkesti nalja ja täägimisi.

Või kas peabki kõiges loogikat otsima?

Eile nägin mingit mõttetut saadet, kus üks ihnuskoi kinkis perele jõulukinkideks asju, mida nood olid aasta jooksul kuhugi unustanud ja ära kaotanud ning see perekonnaliige oli neid asju siis juhuslikult leidnud ja juba aegsasti jõulupakiks ära pakkinud. Nii et jahh…

Päise foto: pexels.com

 

 

19 thoughts on “Jõulubutafooria

  1. Jah, ma saan aru, et see on mõeldud naljana. Küsin siis teistmoodi, sest Sina ei saanud aru. Miks peaks OMA KASSI kingituseks pakkimime OMA KUUSE alla olema naljakas? Miks soovitatakse kasse kuuse alla pakkida? Miks siis mitte oma last või meest või vanaema?

   1. Sest huumorimeel on selline? Sest maailm ja mitmekesisus? Ja miks ka mitte soovitada pakkida last, meest või vanaema, kui kõigile osapooltele see ok on, nagu on olnud nendele kassidele, kelle vastavaid videoid näinud olen?

    1. Tavai, paki oma mees endale kuuse alla jõulukingiks. Tõesti nagu, miks mitte. Ei, päriselt nagu. Kui mehele ka meeldib ja kõik osapooled õnnelikud on.

 1. See on ju naljakas, sest kass ise on enda meelest see “kõige suurem kingitus” alati. 🙂 Ja kassid tavaliselt on väga isepäised ning ei lase end üldiselt väntsutada, aga inimesed on avastanud, et pakkida küll lasevad, seega on see omamoodi uudne ja huvitav – et kass ei hakkagi vastu, what. Kui oleks mõni kassi iseloomuga laps või mees kellelgi, siis muidugi võiks teha sama nalja. Meenutad natuke sellist teatud tüüpi kibestunud vanainimest, kes “ei saa neist noorte asjadest” enam aru ja siis teeb maha, et pähh mis nõmedad naljad, ärge lõbutsege, olge vagusi. Normi inimest, isegi kui teda ei huvitaks mingi kassipakkimine, ei paneks seda tähelegi.

  1. Ma saan väga hästi aru naljast, et teeme kassiga pulli – pakime paberi sisse või paneme mütsi pähe või paneme kikilipsu ette või juuksekummi saba otsa. SAAN ARU! Küsimus on selles, miks oma JUBA OMANDATUD ASI (antud juhul kass, aga võib olla ka juba enda isiklikud lauanõud või vanaema) teha KINGITUSEKS?! Et nagu kingin iseendale asja, mis on niikuinii minu oma? 😀 Too uus kass koju ja paki kümme korda ära ja tee endale kingitus – kass! 😀 Nüüd saad pihta, mis ma mõtlen?

     1. Ma ei tea, ma ei paki üldse kedagi kuuse alla ja 4 real, kuulen sellisest “moest” siit blogist praegu esimest korda. Ma ei arva, et kassi pakkimine oleks jube naljakas, aga samas ma ei leia, et see nüüd nii suur asi oleks, millest kohe pikk postitus teha (vb asi selles, et ma tõesti pole näind ja kuulnud pakitud kasse. kuidas sa üldse pakid kassi??? :D)

      Aga armas sinust, et lootust annad mulle.

     2. Kuidas kellelegi. Ma teen postituse oma kassi pakkimisest iseendale jõulukingiks (a pikk see nüüd küll ei olnud, see on ilmselge liialdus), keegi kirjutab postituse asjadest koos linkidega, mis jõuluks sai, kolmas pika postituse uutest tossupaeladest, neljas sellest, mis õhtuks sõi, viies sellest, mis koer õhtuks sõi, kuues sellest, mis värvi lapse kaka oli. Elu 😀

   1. Ok, kas sa arvad, et see kass jäetaksegi pakitult kuuse alla ja siis nagu nalja point on selles, et see pakk avatakse nagu kingitus ja tehakse üllatunud nägu: oi, mis kena kass siin sees on? 😀 Igaks juhuks ütlen, et pakk tehakse ju kohe pärast lahti tagasi ning selleks hetkeks on nali juba läbi.

    1. Issand juudas 😀 Kassi pakkimine KUI TEGEVUS – sellega on ok, olgu siis naljakas või vähem naljakas. Asi ei ole selles, kas kass pakitakse või kui kauaks sinna pakki jäetakse (ma usun, et keegi ei piina oma kassi!) Aga miks enda ISIKLIK asi (antud juhul see kas) ISEENDALE kingituseks tehakse? 😀 Kui raske on aru saada, et asi pole asja (kassi) pakkimises. Vaid selles, et see asi(kass) ju on juba minu oma 😀 Miks ma ta uuesti endale KINGUTUSEKS teen? 😀 Kui ma oleks seniilne, siis see oleks jah üllatus paki avades 😀
     Okei, pakk tehakse kohe lahti ja nali polegi selles, et kuuse alla läheks, aga miks see nali siis ikkagi seisneb selles, et “paki oma kass kuuse alla kingituseks”? 😀 Siis kui nali on lihtsalt kassi pakkimises üleüldse, siis võiks seda asja ju aasta läbi teha ja täägida neid sõpru, et paki kass ära, mitte oma endale kingituseks.
     Sellest nii pikalt ja põhjalikult on lausa jabur kirjutada 😀
     Aga ma tõesti mõistan, et kui on olemas inimesi, kes näiteks ikka ei saa aru, et helkur ei käi koti külge, vaid paremale põlve kõrgusele vabalt rippuma, siis täitsa võimalik, et leidub ka inimesi, kes ei mõista, miks ei võiks ENDA ISIKLIKKU ASJA ISEENDALE UUESTI JÕULUÕHTUL KINKIDA 😀

 2. Lähen selle jutu peale siin Orkutit ja Skype`i pakkima. Ise läheme Idaga Pärnusse ja jätame kassid pakkepaberis kuuse alla. Marekile üllatuseks. Oiii, kui naljakas…NOT. Ja kui juba pakkimieks läks, siis pakin Hugo ka neile sinna seltsi. Ja miks siin joon tõmmata. Ida pakin ka ära ja jätan Pärnu asemel kuuse alla. Hahhaaa, siis naerame pärast koos, et pekki, kus mul on ikka hea huumorisoon:D

  1. Aga kui su mees oleks seniilne, siis olekski ju päris hea üllatus. Või kui sul oleks nii palju asju, et tavaliselt ei suuda sealt vahelt kasse, koera ja last üles leida. Siis tasub ka ära pakkida, kui korra kätte juhtuvad.

 3. Ma ei ole videos seda kassi pakkimist näinud, aga kui ma seda ette kujutan siis mulle tundub see kuidagi absurdne. Kohe kuidagi ei suuda seda naljakaks mõelda, aga võib olla videos on parem 😀

  1. Minu jaoks on naljakas, kui mul tuleb koju pakk ja nii kui ma paki lahti teen ja tühja karbi/kasti kõrvale panen, on kass seal sees. KOHE. Paberkott ronib ka kohe, kui see kummuli korra maha jään. No see on natuke naljakas. Kassiomanikud ehk saavad aru. Aga jah, et oma kassi iseendale kinkida… Elus peavad vist ikka kõik asjad nalja tegema, et see ka teeks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *