Vähe sellest, et ma niikuinii ei mõista neid jõulufotosid, kus terve pere on läinud kuhugi võõrasse kohta kuuse alla (kus ka kõik teised võõrad käivad iga paari tunni tagant) ja lasevad end pildistada BUTAFOORILISTE kingitustepakkide ehk siis tühjade kingipaberisse pakitud kastide ja kingakarpide taustal, ei saa ma aru, mis värk on, et kõik vaimustuvad kasside pakkimisest.

Jah, OMA kasside kuuse alla jõulukingiks pakkimisest!

Ma nägin mitmeid videosid/ pilte sotsiaalmeedias, kus keegi õpetas pakkima oma kassi kingipaberisse, et see kass siis kuuse alla panna. Kui ma viimati nagu maailma asju tšekkasin, siis kuuse all käisid kingitused, mis on ise tehtud või poest ostetud ja mõeldud siis kellelegi teisele, oma pereliikmetele või sõpradele. Seega, mis põhjusel peaksin ma ära pakkima kingituseks OMA KASSI ja siis asetama ta OMA JÕULUKUUSE ALLA? Aga ometi “täägi ära sõber, kes võiks oma kassi kuuse alla pakkida” pakkus rohkesti nalja ja täägimisi.

Või kas peabki kõiges loogikat otsima?

Eile nägin mingit mõttetut saadet, kus üks ihnuskoi kinkis perele jõulukinkideks asju, mida nood olid aasta jooksul kuhugi unustanud ja ära kaotanud ning see perekonnaliige oli neid asju siis juhuslikult leidnud ja juba aegsasti jõulupakiks ära pakkinud. Nii et jahh…

Päise foto: pexels.com