Jaanuaris oli plaan spaasse minna ja scrollisin pakkumisi. Kuigi ma vahepeal vihastasin end Laulasmaa peale siniseks (vt SIIT), siis paraku on see ikkagi ja jätkuvalt kõige soojema veega spaa ja Tallinnale lähedal. Neid kahte asja nad ei ole veel vussi keeranud. Kuna minek oleks seekord ühe beebiga, siis need asjad oleks olulised ja jõudsingi otsapidi jälle bookingu lehel Laulasmaa pakkumisteni.

Peretuba (2 ööd, 2 täiskasvanut + 2 last) kokku 265,05 eurot:

Screenshot booking.om

Screenshot booking.com

Järksu plahvatas mul peas, kuidas paljud jahuvad mingist bonusway süsteemist, mis on mind seni täiesti külmaks jätnud, sest ma lihtsalt tõesõna ei osta netist asju kokku. Aga vot booking.com’i kaudu teen ma aastas küll päris korralike summadega tehinguid (pea kõik puhkusemajutused ja spaad läbi selle), seega mõtlesin proovida. Tegin konto, logisin sisse ja läksin läbi bonusway bookingu lehele. Valisin samad kuupäevad ning parameetrid ja sain sama pakkumise – 265,05 eur , AGA ca 11 eurot lubatakse sellest hiljem tagasi. Näete:

Screen Shot 2017-11-27 at 20.28.58

Screenshot läbi bonusway booking.com lehelt

Ei viitsinud isegi uurida, on see reaalne raha või saan ma hiljem selle võrra bookingust midagi hiljem veel soodsamalt. Aga no why not, võin ka siitkaudu bronni teha, eks siis pärast paistab. Valisin järgmise sammu ja mis ma näen: minu “265,05 miinus  ca 11 eur hiljem tagasi” pakkumisest sai ühe klikiga järsku:

Screen Shot 2017-11-27 at 20.34.18

279 eurot!!!

Ja sellest 279 eurost lubatakse tagasi 11 eurot. Kiire arvutus näitab, et läbi bonusway ma maksan 279 eur-11eur = 268 eurot, mis on ca 3 eurot rohkem, kui algne tavaline booking.com portaali variant!

plaks

Jaa, ma täitsa usun, et on miljon asja, millesse ma ei süvenenud (kogu see mingi võrkturunduse moodi teema sinna juurde, kes kelle liituma kutsunud on ja muu jama) ja ma ei kavatsegi seda mitte kunagi seal teha! Sest ma miskipärast ei arva, et ma peaks süvenema sellesse, MIKS ma pean maksma 3 eurot ROHKEM sama asja eest ja nimetama seda tasuta rahaks!

No ei lähe läbi.

yeah-right-gif-21

Tundub, et see ajukoolitus, millest eile kirjutasin, on tegelikult ka vajalik!