Käisin täna juuksejuuri värvimas, olid teised 1,5 cm välja kasvanud, kuigi eriti ei häirinud, sest mul on ka originaalis väga heledad juuksed ning väljakasv on päris loomulik üleminek heledamatele juustele. Juuksur tegeles minuga vast 10 minutit, siis ootasin omajagu, siis ta pesi selle läga maha, tegi natuke mõnusat peamassaaži ja lõpus föönitas ära. Isegi ei lõiganud, sest mul ei olnud vaja. Küsis, kas ma tahan lokke või äkki sirgendamist. Ma tahtsin tegelikult pissile ja toidupoodi ja koju. Aga isegi, kui ma neid kolme asja ei oleks tahtnud, siis ei viitsi ma seal juuksuritoolis kunagi mingit hullu soengut pärast värvi või lõikust lasta teha. Välja arvatud juhul, kui ma lähengi juuksurisse soengut tegema. Seda olen ma teinud üks kord elus.

Kassas öeldi mulle, et võlgnen 45 eurot. Korraks oli, et MILLE EEST?! Aga õnneks see mu suust välja ei tulnud, aju lihtsalt imestas koos minuga. Eelmine kord, kui juuksur mässas tervet pead värvida, vist ka lõikas ja möllas fööni ja sirgendamisega oli arve mingi 38 eurot. Samas kohas!

Maksin ära ja pärast vaatasin hinnakirja. Olin vist kogemata juuksuri asemel stilisti bookinud. Stilisti teenused on kallimad. Kui ma võõra juuksuri juurde lähen, uurin alati netist, ega sel inimesel endal mingi räme õudukas peas ei valitse. Lihtsustatult ja musvalgelt – ma tahan ilusat ja hoolitsetud inimest enda kallale. No ja valisingi vist nii ilusa, et oli lausa stilist 😀 Aga makstes stilistile 45 eurot lihtsalt juurte värvimise eest… Mul oli tunne, nagu ma oleks käinud tasulise ajukirurgi juures, aga selle asemel, et ta teeks mulle ajuoperatsiooni, vaatas ta lihtsalt kurku, ning küsis ajuopi raha, sest ta on ju ikkagi ajukirurg 😀 Võibolla pole kõige parem näide, aga äkki saate aru, mis tunne mul oli umbes eks 😀

Tegelikult pole väga vahet, on see 38, 40 või 45 eurot ja praeguseks olen ma ammu üle saanud sellest. Juuksed on nii pehmed ja siidised ning poevärvidega ise mäkerdades… No ma ei viitsi seda teha, kahjulikum vist ka, seega tuleb raha maksta kellelegi, kes teeb. Teinekord tean, et juurte värvimiseks ei pea ajukirurgi juurde minema.

IMG_7579