Uus koolitus Eesti turul

Uus koolitus Eesti turul

Nägin ilusal pühapäevasel hommikul kohvi kõrvale, et Eesti turule on jõudnud uus koolitus – Õidepuhkemise kursus.

Õidepuhkemine on 6-nädalane online kursus, mille hind on 245 eurot ja see on mõeldud naisele, kes soovib õppida tundma oma keha, usaldama sisetunnet ja suunama seksuaalenergiat oma kavatsuste täitmiseks. Liitudes potsatavad teie postkasti igal pühapäeval materjalid ja harjutused, millega seda imelist teekonda iseendani läbi teha. Ka üks Eesti tuntuim blogija kirjutas just, kuidas läbi selle kursuse saavutas kontakti oma yoniga (vagiinaga).

Lugedes kõike seda, mida ja kuidas (online ja hinnatase) too koolitus pakub, tunnen ma, et Eesti turg tegelikult karjub hoopis uue koolituse järele – see oleks koolitus “Kuidas saavutada kontakti oma ajuga!”. See on muidugi päris keeruline ja mingite jadeiitmunadega treenides tulemust vaid 6 nädalaga kohe kindlasti ei saavuta. See on väljakutse, aga paar koolitajat ja materjalide koostajat oleks mul isegi olemas. Hind on muidugi kallim. Koolitus kestaks 12 nädalat ja kerged arvutused ja spekulatsioonid ütlevad, et tasuvuspukt saabuks ka juba 10 euro pealt/inimene, aga kursuse hind on siiski 500.

Valikus on algajate kursus (neile, kellel pole seni mingit kontakti oma ajuga olnud) ja teine edasijõudnutele (kel mingi kontakt siiski juba on). Eelregistreerimine on alanud. Kiirusta, sest algajate kohad täituvad kiiresti!

Foto: pixabay.com

27 thoughts on “Uus koolitus Eesti turul

 1. Ma arvan, et peaksid tegema ka eelkursuse – kuidas jõuda valgustuseni ehk kontaktipuuduse märgid ja sümptomid. Selle teema kataks vast nelja nädalaga ära küll ja selle läbijatele võiks põhikursus näiteks 20% kallim olla.

 2. Lugesin originaalposti ka läbi. Alleaaa ja kaasike!
  Raske on isegi kommenteerida. Tundub, et järjest lihtsam on raha teenida, sest lollus süveneb meetrite..ei, kilomeetrite kaupa.

 3. Mõtle kindlasti jätkukoolituse peale ka ja ära unusta treenerite koolitust:) Lisa kindlasti kirsike tordie, et see kes broneerib kõik kolm ja maksab vähemat 50 % ette, see hoiab kokku X summa ning et rakendusuuringud näitavad, et juba kvartal peale koolitust on võimalik esimesi vilju maitsta, et õnn vähemalt 1000 euro ulatuses saabub. aga ainult nendele, kes kõik kolm koolitust järjest läbivad:)

  Jõudu!

   1. oodand. egas vaja on müüa ju ikka terve pakk komme, mitte ainult üks:) juba vana Kreutzwald Ennemuistsetes juttudes läbi hiire ütles vaeslapsele saunas, et üksiti-üksiti õekene!

    tõsi jah, esialgu tuleb meelitada sööma ja siis võib järgmiste kommidega meelitama hakata. jätkusuutlikkus ikka ka:)

 4. Nojah aga kui inimene nii väga tahab oma raha ära kinkida siis oleks ju patt sellest keelduda… (kui turgu poleks siis neid yoniga kontaktivõtmisi ju ei korraldataks…) 😀

 5. Nii lihtne on mõnitada asja, millest midagi ei tea. Päris huvitav. Vaagnapõhjalihaste treening tuleks ka selle postituse autorile ja kommentaatoritele kasuks. Nii ülemisele kui alumisele korrusele.

  1. Ma tean väga hästi, mis on vaagnapõhjalihaste treening ja tänu sellele ei olekski ma nõus maksma mitusada eurot mingi online kursuse ja muusikasoovituste eest, mille järgi pidavat olema hea mediteerida.

   Ja ei ole lihtne mõnitada. Sa ju isegi ei saanud aru, mis point oli. Peale kõige muu nõuab see head huumorisoont 😀

  2. “Vaagnapõhjalihaste treening tuleks ka selle postituse autorile ja kommentaatoritele kasuks.”
   kussa tead? rääkisid meie yonidega (lipsuke kasutab selle kohta absoluutselt andekaimat sõna vuuha) üle telesilla?:D
   või lihtsalt järeldad, et sõna võtmiseks peab lõtv olema? (see loogika muidugi jääb mulle üsna hämaraks, aga samas ma pole kirgas ka)

 6. Jah, juba postituse pealkiri ise oli piisavalt šokeeriv 😀 kartsin juba, et uue raamatu pealkiri 😀
  Samas ühe raamatu müügi pealt 245 euri taskusse ei pista, seega lühike online-kursus tõepoolest tasuvam idee!

  1. Minu jaoks polnud isegi šokeeriv ja lugu ise ka mitte. Pigem oli see selline loogiline asjade jätk 😀 On inimesi, kellele see kivide ja esoteerika värk peale läheb ja teatud inimesed kohe on mõjutatavad. Suur osa ärisid teenib selliste pealt.

 7. Huvitav tähelepanek juba varasemast elust (mida praegune keiss õpikunäitena illustreerib), et sellised rühmitused tõmbavad ligi just lahkumineku valuga naisi. Petrone hakkas ka kivikallistajaks pärast suhte lõppu ja enda tutvusringkonnast on näiteid hulgim. Kahju tegelikult inimestest, ilmselgelt selline madalseis elus + harjumatu üksindus jne. Kerge saak igasugustele skeemitajatele.

 8. Ma ka lugesin seda ja mõtlesin et tule taevas appi. Miks nii suur osa inimesi Eestis hakkab segi pöörama. Mis toimub :/ kas tõesti pole raha mitte millegi peale kulutada. Ja nt alati ma olen seda tantra festivalide asja ka imestanud, et kuidas saab olla nii et naine ei saa orgasmi oma kaaslasega omavahel olles ja ei mõtle elu jooksul välja kuidas seda saada ja siis läheb rahva ette kus mingi mees või naine talle surra murra teeb avalikult ja järsku on kõik taevalik. Kuidas inimesed ennast ikka nii vähe tunnevad ja peavad suuri rahasid koolitustele maksma. Mul ka see esoteerika värk nii üle visanud.

 9. Käisin ka sellel lehel siis oma tuju tõstmas ja minu jaoks olid päeva naelaks koolitajate CVd 🙂 Tasub tähele panna, et nad on seal tohutud multitalendid, kes tegelenud mustmiljoni asjaga, ent sealjuures suudavad sõna võtta (loe: õpetada teisi) teemadel, mille jaoks mõni teine peab ülikoolis õige palju aastaid õppima. Üks neist võib teid, kallid naised, isegi viljatuse probleemide korral aidata (ja selleks tegevuseks on abi tema varasematest töödest Euroopa Liidu struktuurides, Ungari Raadios ja Nike´i ja Levise harukontorites)…Ma olen üks suur küsimärk.

  See kõik kinnitab muidugi vaid üht: Ebapärlikarbi pakutavat koolitust on lausa hädasti tarvis 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *