Ma ei tea, kas ma näen tõesti nii oldfashion välja või milles asi, aga eile, kui Telias endale TV- ja netipaketti vormistasin, vaatas teenindaja mind ja küsis, kas mul on ikka peenike telekas, mitte see kineskoobiga! Nagu???

Igatahes, jõudsin siis oma Telia kotiga koju ja hakkasin ruuterit ja digiboksi ühendama. 1,5 tundi ühendasin ja lõpuks sain aru, et mul on vaja pikendusjuhet. Päris kaua, arvestades, mis avastusele ma jõudsin! Ruuteri-digiboksi-teleka ühendamine oli tegelikult lihtne, aga see juhe, mis kodus juba eelmisest omanikust seinast välja tuli… Seal oli neid mitu ja miski ei töötanud ning ma ei saanud aru, milles probleem. Peale selle pidin neid erinevaid juhtmeid läbi 1 sentimeetrise seinaaugu ajama, et katsetada.

Arvasin, et asi on ikkagi selles, et ühendasin midagi valesti, aga lahendus oli selles, et ükski kodus olnud juhetest ei olnud õige/ ei töötanud ning lõpuks sobis sinna asemele hoopis karbist uus juhe. Jee. Aga pikendusjuhet pidin ikkagi kiiruga Selveris ostmas käima. See muidugi ei sobinud pistikusse. Tol momendil olin ma nagu, et kas tõesti?! Siis aga nikerdasin noaga pikendusjuhtme otsa sobivaks. Loodan, et midagi ei plahvata.

Peale seda panin oma uue suure laua peal lapse õpikutele kaaned peale. Laps ise lõikas sobivas suuruses kleeplindi juppe mulle laua külge valmis, et hea võtta oleks. Siis avastasin, et lapsele ei lähe tema eelmise aasta tossud jalga, aga järgmine hommik on kehka. Mul meenus, et mul on ühed ilusad mustad nr 40 tossud, mis mulle umbes pool numbrit tegelikult suured. Ei raatsinud anda, aga mis sa teed noh! Laps sai need nüüd endale ja ega mul tossude-tenniste puudust tegelikult ei ole. Alles rõõmustasin, et lapsel sama jalanumber, mis mul, aga nüüd tundub, et ta paneb must juba mööda.

Aa, ühe postri raamisin ka vahepeal tööde käigus ära 😀

Kümne paiku saatsin lapse magama ning jäin ise teleka ette. Liiga kauaks, aga no kui ma juba selle ära ühendasin, siis krt vaatan ka! Hommikul oli muidugi liiga uni, sest äratus oli lapsel juba 6.10. Tema tahab piisavalt vara ärgata, et siis saaks toimetada, ning nüüd tal kooli pikem tee ka, peab varem välja minema. Ta oli nii tubli, käis ise duši all ära, sõi ning siis 6.45 hüppas mulle rõõmsalt voodisse: “Rise and shine, emme!” Koolialguse idüll missugune.

Suvi on mind aga nii mugavaks muutnud, et ma ise hommikul vara kahjuks nii terava silmavaatega polnud kui meie Jinx:

Pean maalt oma suure teleka ära tooma, praegu on asenduseks väike lapse telku.Nüüd tuli meelde, et raamisin ka ühe väiksema postri ära – Alien.

PS: A teate, Kristiine keskuses on siis hea ringi käia, kui suur Telia kott käes, siis ei tüüta sind ükski Elisa-Telia müügimees. Soovitan see suur paberkott hankida ja sellega oma oste Prismas või mujal teha :D.

Lapse prügikast vedeleb veel diivani juures, sest ta tegeles seal midagi, aga nüüd on see ka oma õige koha leidnud 🙂 QR koodidega 😀 tapeedi peaks välja vahetama ja kardinad ka, aga sellest teine kord… Kaltsud diivani peal on sellepärast, et kassid, kes kunagi diivanit kraapinud pole, otsustasid seda nüüd proovima hakata.