Eilseks kutsusin ema Tallinna, et koos tema ja lapsega spaas jõulude puhul aega veeta. Hiljem lasin jalga, aga nemad jäid ööseks sinna mõnulema. Valisin Rotermannis vastavatud Metropol Spa Hoteli. Teistes ole juba käidud ka.

Ma täitsa soovitan sinna lõõgastuma minna, aga tehke käbe – enne, kui see spaa ja hotell kulumismärke näitama hakkavad. Praegu oligi suur pluss see, et kõik oli väga uus ja puhas. Isegi hotellitoas olev vann oli selline, kuhu ma täitsa oleks sisse läinud. (Ma siiski ei läinud, sest mul on kodus ka vann ja ma ei näe põhjust hotellides vannis käia, eriti, kui ma just spaas 2 tundi ligunenud olen). Tavaliselt mind päevinäinud hotellide (mis sest, et tärnid nagu lubaks fääntsit olemist) vannid küll vedelema ei kutsu, kuidagi räämas ja rääbakad teised.

Tuba ja kogu interjöör oli tegelikult hästi tavaline. Detailidele poldud rõhku pandud, täiesti mittemidagiütlev sisustus. Aga see on puhas maitse asi, mulle detailid ja isikupära meeldiks, mõnele aga meeldib, kui kõik on üleni BEEŽ. Voodi oli mõnus, vaade aknast oli aga vastasmaja sein. Vast igas toas see nii pole ja tol hetkel oli mul sellest ka ükskõik. Teine asi oleks olnud, kui suveaeg ja rõdult vaataks vastu telliskivisein.

Spaa osa oli mõnus. 32kraadine lebobassein – mitte just kõige soojem, aga otseselt räme külm ka ei olnud, ning 4 sooja mullivanni, lisaks erinevad saunad. Rahvast oli nii vähe, et kellegagi mullivanni jagama ei pidanud, basseiniski olime enamjaolt kolmekesi. Saunadest oli ka soolasaun, mida igal pool just ei ole. Duši all sai voolava vee all pesta, ilma et peaks 22 korda minutis seinal olevat nuppu pressima, et tilgake pähe kukuks. See oli väga positiivne.

Spaas oli baarinurk ka, meie sealt küll midagi ei tellinud, ma isegi ei vaadanud, mis menüüs oli. Panin aga tähele, et mullivannis väikse vahuveiniga lõõgastuda ei saaks, sest – keelumärgid.

Tuba oli meil 80 eurot (Bookingust sain vist tavalisest soodsama pakkumise) ning minu spaapääse oli eraldi juurde 20 eurot. Hommikusööki ma ei oska kommenteerida, aga ema ütles, et täitsa ok.

Ühesõnaga väikeste lastega sinna hullama ei läheks, aga väike romantikapakett oleks täitsa asjakohane. Asukoht on samuti super.