Tegin täna isikliku rekordi varajases ärkamises. Kell pool 4 öösel läks uni ära, vahtisin lakke, mängisin veidi telefonis Free Falli (ainuke mäng, mida ma üldse mängin ning seda juba 5 aastat vahelduva eduga) ning kell 6.00 mõtlesin, et nüüd on ju hommik juba küll, ja tõusingi üles.

Hea meelega lobiseks messengeris sõbrannadega, aga mingi taktitunne on minus siiski säilinud ja ma ei hakka neid jõulupühal (täna vist on?) kell 6.30 pommitama küsimustega stiilis magad vä.

Eile jagasime jõulukinke. Päkapikkudena käisime lapsega TALI poes ja ostsime Karlile midagi ilusat. Lapspäkapikk valis talle Kirju sokid (huntidega) ja Kirju HELK kasshelkuri. Mina valisin talle musta Alpaka salli ja Kirju hundiga musta T-särgi – sellise, aga meesteka. Varasemast ajast olin ostnud talle uude autosse Millefiori lõhnastaja. Veits stiilsem kui tavaline lõhnakuusk 😀 Endale tegin ka TALIst kingituse, Kirjul on uued ükssarviku särgid ja ma ei saanud ühte sellist ostmata jätta. Pilti ma ei leia, aga sellise motiiviga.

Ema tahtis mulle ka kinki teha ja kuna Peep Vainul tuli uus raamat välja, siis lasin tal kinkida tolle. Karl kinkis mulle lihtsalt raha 😀 Et ma saaksin oma otsaesise kortse siluma minna, polnud vihje, vaid ma palusin, et kui tahab midagi kinkida, siis see sobiks hästi. Pakkis ta rahakupüüri mulle SUURTE HUULTEGA naise pildiga paberisse 😀

Lapsele tõi päkapikk suure paki kineetilist liiva, meigiasju (jepp, 10aastane juba meigib veidi – OMG!), nunnu pastaka moodi asja, millega saab Ipadi ekraanile joonistada (see on lapse põhitegevus juba aasta otsa, ta joonistab väga ägedaid pilte) ja veel nipet-näpet. Seda ÕIGET asja päkapikk kahjuks ei toonud. Ja teate, mis on ÕIGE asi? Fursuit! Jah, just – loomapea ja käed. See pole mingi suvaline kostüüm või mask, vaid spetsiaalne värk. Maksavad need ca 300 eurot ja rohkem ning ma lihtsalt ei suutnud osta sellise raha eest sellist asja. MIDA sellega tehakse, küsisin ma lapse käest. Targemaks ma sain, aga selle tarkusega jäin ma tegelikult hoopis grammi võrra lollimaks. Nimelt siis pannakse need loomakäpad ja pea selga ning… filmitakse seda. Hiljem riputatakse Youtube’i. Ja seda ei tee ainult lapsed, vaid ka täiskasvanud – väga popp on filmida endast klipp, kus paned selle kostüümi endale selga ja muutud… näiteks ükssarvikuks. Jah, täiskasvanud inimesed filmivad, kuidas nad panevad selga ükssarviku jalad ja käed ja keha ja pea ja… kõnnivad siis toas ringi. On see elu normaalne v? 😀

A no mis ma siin räägin, äkki tuleb välja, et teil kõigil sellised kostüümid kodus ja ma ainuke loll, kes asjale pihta ei saa.