Pehmem veel kui beebi pepu

Pehmem veel kui beebi pepu

Kutsehaigus ilmselt vahtida tooteetikette ja reklaame… Poodides on müügile tulnud Eestis valmistatud maapähklivõi, mille sildil istub joonistatud karvane vanamees(?), kes ütleb (või mõtleb):

“Pehmäm veel kui beebi peppu”.

97553B10-6CBE-4EDE-9787-C8CF83ADBAE4

Võibolla olen mina imelik, aga mulle tundub, et midagi on siin pildil väga valesti. Kui ma mõtlen mingi vanamehe peale, kes ei ole joonistatud ja kes võrdleb söödava ja SUUS sulava pähklikreemi pehmust beebi pepuga, siis mulle tuleb silme ette mingi selline pilt:

adult-aged-black-and-white-1146603

Ja see pilt on juba creepy as hell! Kui saate aru, mis ma mõtlen.

Soovitus: Üheksa korda mõõda, üks kord lõika.

(Foto: pexels.com ja fotol pole tegelikus elus mingit seost beebi pepudega).

 

14 thoughts on “Pehmem veel kui beebi pepu

 1. Raske on näha selle fantaasiakuju seost vanamehega, mille järgi sa tema vanust hindad? Ülejäänud toote lõbusa ja kiiksuga kontseptsiooniga klapib mingi karvane naljatilk minumeelest küll kokku 🙂 Kas sisu ka oled proovinud?

  1. Kui ta on NOOR MEES ja mõtleb, et lusikalt lakutav ja suuga söödav maapähklivõi on pehmem veel kui beebi pepu, nagu ta oleks siis seda proovinud????? Siis kuidas see parem on? 😀
   Proovisin. Iseloomutu oli. Aga kui kellelegi on oluline, et just Eesti toode ja maitse teisejärguline, siis andke minna.

   1. Sul ju muidu on täitsa lahe ja terav huumorisoon… Aga kogu see mõttekäik on nii mööda, et mõistlikku vastust polegi. Tekib hoopis küsimus, kuidas sa ise oma beebi peput katsusid. Lamp ja piinlik tühja koha pealt norimine on kogu see postitus koos selle vastusega minu jaoks.

    1. Jaa, KÄTEGA! See postitus ei ole huumor, minu meelest on see rõlge. Ma ei kirjuta tühja koha pealt, vaid olen disainide ja etikettidega kokku puutunud nüüd kohe kokku juba 9 aastat. Aga jah, ma olen täiesti kindel, et on võimalik elada ka igasuguseid seoseid üldse nägemata ja sisu üle mõtlemata.

  1. Sa mõtled oma kommentaari? Ma ei saanud mitte midagi aru, mida sa kirjutasid (üldiselt kehtib see muidugi su paljude kommentaatide kohta :D) ja panin otse spämmi. Ma ei saanud aru, et see oli isegi kriitika 😀
   Oot, lähen vaatan, kas leian su kommentaari uuesti üles…
   Leidsin:
   “Kui kõigepealt tuleb sul tõestada , et see üldse inimene on võib olla ju olematu trolltegelane ja muidugi soo määramisega tuleb sul ta lahti riietada, aga seda oled sa oma fantaasias juba teinud. Muidugi oled sa saanud trollitud. Su on väike kättemaks seda nüüd siin pedofiilisada omal moel. 🙂”

   Nagu päriselt? 😀 Ahah siis 😀 Palun kirjuta nii, et on midagi aru ka saada, siis on lootust, et teised saavad ka lugeda.

 2. Ega mina K ei saa aru mida sa sellest sildist kiusad. Aga kuda su elav fantaasia, siis äkki nii piiratuks osutub, noo ei taipa ma üldse. 🙂 🙂

  1. Sa suudad muidu nii ka kirjutada, et ühes lauses näpud klaviatuuri õigetest tähtedest mööda ei pane?

 3. Icc, maapähklivõi, beebi pepu…Khkhmm, kas ainult minule tundub, et toote värv ning konsistents võib tõesti beebi pepuga kokku käia, aga…absoluutselt vastupidiselt isuäratava/söödava kontekstiga 😀
  /ärge väga kõvasti lööge/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *