Nad tahavad sind tappa!

Nad tahavad sind tappa!

Nad tahavad sind tappa! See algab kohe sünnitusmajas! Õnneks annab seda kõike vältida ökomähkmete, ökoluti, bambus- ja kanepi- ehk ökoriiete ja muu säärasega! Kui oled selle etapi kuidagi imekombel üle elanud ja pärast seda kadalippu koju saanud, siis tulevad otsekohe järgnevad ohud (loomulikult ei kao ära ka need, mis sind kohe sünnitusmajas tappa ähvardasid). Pesupulber tahab sind tappa! Lutipudelid tahavad sind tappa! Rinnapiimaasendaja tahab sind tappa! Tegelikult tahab sind tappa ka rinnapiim, kui ema on söönud eelnevalt elus mõnda poolfabrikaati või porgandit, mis ei ole mahe. Võibolla sul veab ja sul on mõistlikud vanemad ning sa elad ka selle kõik üle… Ning just siis, kui sa arvad, et suurim oht on möödas ning hakkad vaikselt maailma avastama – PÕMM- vaktsiinid! Need tahavad sind tappa! Korduvalt!

Oletame, et sa oled tõeline võitleja ja elad ka kõik need vaktsiinid üle, mis sind tappa tahavad. Oletame. Fantaseerida ju võib. Ja siis läheb lahti: purgitoit tahab sind tappa, vale söögitool tahab sind tappa, vale istumisasend tahab sind tappa, kombinesooni vale pesuvahendiga pesemine tahab sind tappa, põrandapesuvahend tahab sind tappa, mänguasjad tahavad sind tappa! Hiina tahab sind tappa!!! Telekas tahab sind tappa. Tahvelarvuti tahab sind tappa. Nutitelefon tahab sind tappa. Arvutimängud tahavad sind tappa. Ekraanid üleüldse tahavad sind tappa! Loomulikult jätkuvalt tahavad sind tappa ka kõik mitte-ökotoidud, šampoonid, vannivahud, suhkur, sool. Appi, nad kõik tahavad sind tappa!

Kui nad seda lapseeas ei suuda, siis ei anna nad järele. Kui oled, naine, siis tampoonid tahavad sind KOHE tappa! Mõtled, et oled kaval, kasutad sidemeid. Hahaa. Tüng, ka need tahavad sind tappa. Tavaline plastmassist hambahari tahab sind tappa. Lenor tahab sind tappa. Fairy tahab sind tappa. Fanta tahab sind tappa! Süsihappegaas üleüldiselt tahab sind tappa. Marjad ja viljad, mis ei ole oma aiast, tahavad sind tappa. Kujuta ette, ka päike tahad sind tappa!!! Juuksevärvid tahavad sind tappa! Kehakreemid tahavad sind tappa. Näokreemid tahavad sind tappa. Meik tahab sind tappa. Zara tahab sind tappa! Ibumetin tahab sind tappa. Ravimid tahavad sind tappa. Korralik vähiravi tahab sind tegelikult tappa.

Ei, ma ei tee nalja. Nad päriselt ka tahavad sind kõik tappa. Õnneks keegi hammustas selle läbi. Ma arvan, see võis olla inimene, kes nägi pealt, kuidas keegi tõmbas Zara teksasääre jalga ja suri selle sama jala pealt. Ja siis läks lahti… Häirekellad! Õnneks tänapäeval on võmalik kõikide nende ohtudega ja ahvatlustega võidelda. Kui oled teadlik! Saad munaga pead pesta (s*tt lugu, kui oled vegan, siis ei saa*). Saad mooncup’i (silikoonist anum) kasutada. Saad mitme-mitmekordse hinnavahega mahetooteid osta. Kanepiriideid kanda. Ja kui vahel libastudki, siis saad detox-smuutidega kogu mürgid kehast välja lasta. Pabahh ja jälle puhas.

Ainuke asi, mis vist ei taha meid tappa, on PÄHKLID ja SEEMNED! Neid võid koguaeg kasutada ja süüa! Eriti vahepalana. Jeiiii!

*Ei mõnita veganeid, lihtsalt fakt, et vegan ei saa munaga pead pesta.

Foto: pixabay.com

 

 

 

 

22 thoughts on “Nad tahavad sind tappa!

 1. Amen! Suutsin kõigega seostuda. Hea meelega tõesti teeks kõike seda, aga siis peaks rahakott ikka väga paks olema. Riiete osas on vähemalt kaltsukad ka olemas 🙂

   1. Ja üldsegi, ma panin ükspäev Nutridatasse oma toidud kirja, et näha, mis see ütleb. Tuli välja, et ma söön liiga palju rasva (avokaadod ja pähklid) ja see on kahjulik ning võib su enneaegselt tappa!

   2. Hahaha 😆😆, aga kui sa oled kohe eriti tark, siis kavaldad asjad üle ning pesu pesemise asemel sööd Tide’i kapsleid…

 2. haha! väga peen satiir kõigi nende antivax ja muu antielu liikumiste suhtes! puudu vaid, et maa on lame ja gravitatsiooni pole olemas.

 3. ei-ei, pähkleid ja seemneid ka ei tohi. need võivad olla mükotoksiinidega saastunud, kuhjuvad kehasse ja tekitavad vähkkasvajaid. https://www.agri.ee/et/mukotoksiinid#olulisemad
  aga samas noh.. detox, nagu sa ütlesid, aitab kindlasti.

  pealegi hapnik on ka kahjulik, kuna see moodustab organismis ainevahetuse käigus vabasid radikaale, mis meie rakke kahjustavad.

  ega sa päikest ei unustanud? raudselt saab nahavähi kohe.

   1. vabandust, see list oli postituses nii pikk, et olin juba lõppu jõudes unustanud. peaksin hoolsam olema. mine tea, mis võib ootamatult tapvaks osutuda :S

    1. Ma arvan, et kõik see, mida sa sööd, hingad, naha kaudu omistad ja muidu kokku puutud, on juba su ajurakke hävitama hakanud. Sellepärast sa ei mäletanud.

     Aga ära heida meelt! Ainult täna, ainult 59.99, meie eriline vegan-öko-gluteeni-laktoosi-maitse- ja mõttevaba detox kuur, mis lahendab kõik su mured ja puhastab su organismi ning mõistuse mürkidest. Ja kui ostad kaks hinnaga 155.99, saad kolmanda poole hinnaga! Osta kohe, kaupa jätkub ainult kiireimatele!

 4. Olen vist imelik, kuid see polnud naljakas. Tobe hüsteeriline mõnitus. Mis tegelikult ongi vist sinu “leivanumber”, kui teisi postitusi lugeda. Kas see kuidagi haavab sind, et mõni inimene ei soovi nt keskkonda plastikuga ja menstruatsioonilappidega reostada? Kas keegi on sulle mingeid eluvalikuid peale surunud? Kas kõike, mida kuskilt sotsiaameedias loed, võtad kohe rünnakuna enda suhtes? Pähkliallergiaga inimesi mõnitada on ka väga madal ikka. Pähkel võib tõesti inimese tappa, oi kui humoorikas!

  1. Minu mõte on, et kõike mõistlikus koguses. Ükski äärmus ei ole hea. Postituses nimetatud asju eraldi võttes polegi nagu midagi hullu, aga kõik kokku pannes joonistub aga väga hüsteeriline pilt. See pilt, mida just kirjeldasin.

   Ei võta rünnakuna, pigem huumoriga. Sina hoopis tundsid end vist hetkel rünnatuna.

   Keeruline, kui inimene ei ole enda jaoks lahti mõtestanud mõnitust ja huumorit/ irooniat. Neil tegelikult on vahe. Kuna ma olen ka väga ENESEIROONILINE inimene, siis luban endale ka välja poole irooniat.

 5. Kroonilised ei-tajad vajavad elult tihti suuremat äratuskella ja raputust. Mingit tragöödiat või midagi imetabast, mis senise maailmapildiga kokku ei lähe.
  Inimeste psühooloogia paneb neid oma väiteid ja elustiili kaitsma, isegi, kui saame aru, et see õige pole. Kui keegi meie tõe kallale tuleb, millega me ennast samastanud oleme ja oma identideedi selle põhjal üles ehitanud, siis kaitseme seda, isegi kui tuleb välja, et see ei olegi tõde.
  Hea on ego kõrvale panna ja võitlusest välja astuda, tunnistada, et jah. Ma ei pea kellegile midagi tõestama ja võin lihtsalt olla see, kes ma olen.

  Kui oma tunnetusega kontaktis olen, siis tunnen ise ära, mida keha tahab ja ei taha. Surnud toitu enam lihtsalt ei isuta. Aga kui seda sõin, kõiksugu kemikaalid ja maitsed peal, siis ei saanud arugi. Ei tundnudki midagi. Lihtsalt sellsit tugevat raskust kõhus, mida seostasin täiskõhu tundega.

  Ma ei kujutanud ette mitte ainsatki ampsu, kus ei oleks liha. Mitmekesist, nii nagu harjunud olin, lisaks veel neid toite, mida lapsepõlves igatsesin ja nüüd tundsin rõõmu, et millestki pudust ei ole. Saia ja suhkrutooted olid toredad emotsionaalne põgenemise viisid, Jätnud oma menüüst suurte pingutustega suhkru ja jahu ei pea teisi kuulama ega järgima, tehes valikuid, mis puudutavad mu enda enesetunnet. Aga! pean tunnistama, et kui rasket toitu sõin, siis tundsin ennast ka raskelt. (Usu või mitte, sa võtad selle toidu ja kemikaalide energia resonantsi oma organismi. olgu selleks üks 64 miljardist loomast, mis iga aasta tapetakse, enmus hirmus ja kannatustes kasvanud.

  Vahelduseks proovi liha ilma maitse-aineteta. Nuusuta, uuri ja tunneta, enne kui seda endale sisse kühveldad =)

  Kõikide tõdede elukulg ja vastu võtmine ühiskonnas:. Kõigepealt naeruvääristatakse, siis võideldakse ning lõpuks aktsepteeritakse

  Ravimitööstus, sõjatööstus ja meedia on äri. See on tsükkel, mis hoiab sind
  Kahjuks ei ole senini meie riigi ja korporatsioonide juhid ennast siirast ja inimlikust poolest näidanud. Tõendeid sellest, kuidas rahvastiku olukorda tahtlikult kehvemaks on tehtud, on metsikult.

  Kas teadsid, et üle poole maailma rahast kuulub 8-le perekonnale? Ja et 2 triljoni dollari eest, saaks iga aasta kõik inimesed süüa maamuna peal. (Pentagon teatas just et nad on 8 triljonit dolarit kogemata ära kaotanud. Usa keskpank on erafirma, kes trükib oma suva järgi raha ja siis laenab seda intressidega riikidele ja suurpankadele, kes omakorda 10x võimendusega seda meile laenavad. – Nemad kirjutavad numbri arvutisse ja meie käime 8st viieni tööl ja viime lapsed nende ajupesuprogrammi, kus õpetatakse kuuletuma, alluma, seadust järgima, hirmu tundma, võitlema võõra vastu jne) Nonsenss.

  Peaaegu kõik nn arenenud riikide inimesed on sõltuvuses suhkrust. 90% toodeterst poelettidel on suhkruga või mõne maisisiirupi vms-ga immutatud. Suhkur on vähirakkude, seenhaiguste ja bakterite. Paljudel inimestel keerab kolme-neljakümnendates seedimine paigast ära, ja siis muutuvad selliseks kibestunud jorupillideks ning ei saa aru, mis toimub. Keha oli väga tugev ja suutis vastu panna kõigele sellele jurale ja mürkidele, millega nooruspõlves kostitasime, kuid üks hetk tuleb piir.

  Minu soovitus on lihtsalt ennast austada. Ja ennast austav inimene kostitab ennast parimaga. Hoolib piisavalt enda ja enda lähedaste tervisest, et veendub ise, et harjumused paigas on. Kogu inimkonna ajalugu on googeldades kättesaadav.

  Ja siis maitsetugevdaja, mis on ajule, nagu
  Alkohol hävitab jäädavalt ajurakke,
  Suitsetamine kahjustab kopse.
  jne…

  Teate kõike seda ju =)
  Saate uurida, kui ei usu.
  Aga teada ja ignorantne olla, ennast ja oma kaaslasi endiselt mürgitades – See on valusam.

  See, mis sa sööd ja kuidas sa magad, oma kehaga ja oma ajuga ümber käid ( mida sa peale määrid või sisse võtad), on sinu ja ainult sinu vastutus. See teema tasuks endale hästi selgeks teha. ISE uurida ja katsetada. Mitte mingi lipu alla koguneda ja fašisteks sõimata =)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *