Vibe trennis: mees versus naine

Vibe trennis: mees versus naine

Kolmapäeval jõudsin pärast reisi ja messil käigu nädalat lõpuks ometi trenni. Tagasi rutiini. Ühtepidi mõnus, teistpidi… Rutiin!

End trenni bronnides panin tähele, et tavapärast treenerit, MEEST, asendab seekord NAINE! Mul on muidu on nii, et arstid, nii pere- kui ka hambaarstid ja günekoloogid ja kõik muud, ning ka treenerid – palun mulle naised. Aga vot selles trennis olin juba harjunud mehega. Harjunud, et tuleb üks pikk Hollywoodi filmistaari välimusega mees, haarab kangi ja karjub 45 naisele (ok, mõni mees on ka): “Tule minuga lõpuniiiii!” ja “KOMBOOO!”

Nüüd siis mingi naisenimi vaatab tunniplaanis vastu.

Muidugi on neid treenereid igasuguseid, aga mul oli eile küll nii jõhker stereotüüpne äratundmine. Kui mees meie treeningulaval on tšill, naeratav, positiivne ja viskab mõne vile, siis naisterahvaga trenni (kava oli sama!) vibe oli näägutav, kaagutav, sundiv, palju nõudlikum ja vihane 😀

Ma ei ütle, et too treener oli halb või ta päriselt kaagutas, aga see trenni vibe oli selline võrreldes meestreeneriga. Raudselt ta on hea ja nõudlik treener ja kellele mis eks, aga palun andke meie filmistaar tagasi! 😀 Palun!

Kuidas teil – pigem mees või naistreener? Aga günekoloog? 😀

 

 

 

20 thoughts on “Vibe trennis: mees versus naine

 1. Ise ei ole trennihunt, aga sõbranna rääkis ka alles kuidas koguaeg on olnud meestreener, kes on konkreetne, aga kui ei jõua võta raskust vähemaks jne.. Korra sattus siis samasse treeningusse, aga naistreener oli ja see karjus kuidas tuleb raskust juurde panna ning mis mõttes ei jõua 😀

 2. ma ei suudaks vist raha eest ka tõsiselt võtta meest, kes karjub “tule minuga lõpuniiiii” ja “KOMBOOOOO!” sorry:D samas mulle käib see eriti hüper hüper rõõmus kilkamine muidu ka vastu.

  1. Arvad, et ma suudan v 😀 Aga tead, kui sa selle omamoodi huumoriks keerad, siis on päris lõbus trenn. Me sõbrannaga kahekesi ja alati naerame selle üle 😀 Ta ei kilka muidu, ta on mees! 😀

 3. Nii tore lugeda, et ma ainus ei ole! Massöörid, arstid – ma ka eelistan naisi. Treenerite puhul olen sellest tegelikult üle saanud ja seda lihtsalt erinevates trennides käies. Ainult valiv olen küll täiega! Mõned treenerid panevad hullu, mõned on head rahulikud. Nii hea on, kui oled parasjagu nii palju käinud trennis, et tead, kelle trenni valida.

  Üks lemmik treeneritest on tihti päris kuri, sest meenutab inimestele, et end lõhkuda ei ole vaja. Ja imelikul kombel mõjub see rangus päris hästi.

 4. Ei sõltu sellest, kas naine või mees, vaid ikka konkreetsest treenerist :). Olen arvestades kahte spordiklubi ja ka asendustreenereid elu jooksul vast 30-40 erineva treeneri pumpis saanud käia, ei ütleks, et mees kohe nii motiveerib, nagu ütled :D. Olen kohanud ka üleolevaid, veits isegi mõnitavaid mehi, samas ka täpselt sellise kirjeldusega naistreenereid, nagu oma meestrenkut kirjeldasid :). Praegused kolm lemmikut pumpitreenerit on naised.

  1. Ma ju kirjutasingi, et treenereid on igasuguseid muidugi, aga ma sattusin just stereotüüpide mees vs naine teema otsa. Loomulikult tegelt ei üldista selle põhjal 🙂 Arvasin, et postitusest loeb selle välja.

 5. Mul on läbi aastate olnud ainult naisgünekoloogid, aga ühel ilusal päeval oli lisaks arstile kabinetis noor meestudeng, kes ilmselgelt tahtis ka puki juures ninapidi olla. Küsiti siis mu käest, et kas on ok. Mõtlesin natuke, kehitasin õlgu ja kohmasin, et eks tudeng peab ju ka õppima.
  Asi kusjuures ei piirdunud ainult vaatlusega. Kui juba selline võimalus avanes, siis pandi käsi külge ka. Aga üllataval kombel häiris see mind palju vähem kui arvata oskasin.

  1. 😀 Ja kujuta ette, äkki see vend ikkagi kukkus koolist välja ja ei saanudki arstiks ja siis tagant järgi mõeldes käis niisama näppimas 😀 Issand miks mul selline mõttekäik praegu 😀

 6. Ma arvan, et ainuke juhus, kus ma aktsepteerin ainult NAIST ongi günekoloog. Muidu arstid, juuksurid, müüjad … no midaiganes, vahet ei ole. Muideks, ma ei ole enne niimoodi mõelnudki, kuid tõesti naistreenerid on näägutavamad, samas mehed laadnad sõpsid 🙂 Nii on mulle mulje jäänud rühmatreeningutes. Äkki asi selles, et meestreener naudib seda tähelepanu, mida (enamuses) naistest koosnev grupp talle pakub, samal ajal kui naistreener äkki tunneb veidi naiselikku konkurentsi (kes on ikka ilusam, rohkem vormis jne) … ei tea, iutmõte tekis praegu kirjutamisel.

 7. Olen mitu raksu sattunud mees günekoloogi juurde. Imelik on natuke, aga suurt siiski.ei morjenda. Mida ma aga alati mõtlen, et kes on nende meeste naised. See oleks kindlasti minu jaoks välistatud, et mu mees oleks günekoloog.

  1. Et günekoloogina töötav mees on juba eos mingi pervert ja tema naine mingi vaene õnnetu, kes perverdiga vabatahtlikult koos elab? Kas sa oled päris soe peast?!?

   1. Keegi pole öelnud, et keegi on pervert. Inimesed võivad tunda end ebamugavalt meesgünekoloogiga, seepärast saamegi arsti meie ühiskonnas valida. Imelik tunne ja süütud inimlikud eelarvamused on midagi muud kui perverdisüüdistus.

    1. Mis küsimus siis ometigi on see, et mis naised need on, kes elavad koos günekoloogiga? Nagu jeebus, tavalised naised, kes pole idioodid, et peaksid günekoloogi teistsuguseks arstiks kui hambaarsti või kirurgi. Arstitöös on väga vähe pistmist seksiga ja on nõme olla nii ajupestud, et igal pool ainult seda näha. Günekoloog aitab ilmale su lapse, lõikab ära su emakaelavähi, ravib su gonorröa ja kirjutab välja su spiraali. Teda ei huvita su sabaalune sest üllatus-üllatus, ta on samasuguseid näinud liiga palju.

     1. Tegelt on nii, et jaa, sul on õigus. Ent nii nagu IGAL AMETIKOHAL on ka perverte, on neid ka günekoloogide hulgas. See ei olegi otsene süüdistus günekoloogide aadressil või kellegi konkreetse inimese, aga lihtsalt nii on. Vaata kas või seda just Eestis välja tulnud uudist psühhiaatrina töötavast mehest, kes selgus, et on oma patsiente ahistanud. Lihtsalt ahistajast kassapidaja pole nii hull kui ahistajast günekoloog. Ja nagu ma ütlesin, asi pole günekoloogias, vaid lihtsalt inimestes. Ja sellest need hirmud, eelarvamused, mõtisklused…

 8. Treeneri osas ei oska kommenteerida, kuid minu günekoloog PEAB olema naine. Ühe korra sattunud meesgünekoloogi otsa, tahtsin ringi pöörata, kuid olin emo’s ja ei saanud öelda, et “kle ma jooksen verest tühjaks parem ja lähen koju”. Muidu ma olen kuulnud, et mehed on paremad günekoloogid, kui samal alal töötavad naised. Olevat õrnemad ja parema suhtumisega vms. Millest sellised järeldused, vot seda ei tea 😀

  1. Minu kogemus piirdub kahe meesarsti ja kolme naisarstiga. Naiste suhtumine oli taoline, et tulin kontrollis nende aega raiskama. Esimene kontroll ajas ka ausalt öeldes nutma, kui ootamatult metall sisse suruti ja kui võpatasin, siis eit käratas, et mees kõlbab ja nüüd tõmbled. Say what? Ei mäleta, et mõni raudmees oleks minuga vägisi tutvust teinud, aga mis seal’s ikka. Tavagünekoloog on mees, kuid ta on juba nii vana, et vahet pole 😀 jutustab oma lastest, kunstist jms, ma ei pane tähelegi, et allkorrusel toimetab. Kuid raseduse ajal sattusin emos ühe meesarsti otsa, kelle suhtumine oli ka selline, et ma hirmsalt tüütan teda, kuigi tulin hirmuga, et veed lekivad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *