Eforea spaa Hiltonis

Eforea spaa Hiltonis

See ei ole sponsoreeritud postitus, aga Hiltoni Eforea spaa eest ma samas ise ei maksnud. Välja ka keegi ei teinud. Leidsin Kaubamaja ajakirja Hooaeg vahelt kupongi, millega tasuta spaasse saab. Ilma igasuguse vimka ja klauslita. Sõbranna sai samasuguse tasuta pileti ning nii see “rotti panemine” päevakorda kerkis.

Enne minekut saatsin veel Hiltonisse kirja küsimusega, kas saabki lihtsalt suva ajal selle kupongiga tulla (sest ma ikkagi ei suutnud uskuda, et mingit trikki asja juures pole) ning sain üliviisaka vastuse, et jah, ning peale kõige muu ka info:

Päevapääse sisaldab piiramatut kasutusaega meie spaas, kus on suur bassein, mullivann, aurusaun ja leilisaun. Lisaks on meil lõõgastusalad, kus pakume maitseveesid, ning sooja ilmaga on avatud ka terrass, kus saab nautida pärastlõunast päikest. Spaas on võimalik kasutada hommikumantlit, susse ja rätikuid ning meil on kohapeal ka šampoon, palsam, dušigeel ja kehapiim. Samuti kuulub päevapääsme hinna sisse jõusaali kasutus.

Ma olen Hiltonis käinud firmapeol juba enne selle hotelli avamist, aga spaa kohta arvasin, et seal on moepärast mingi meeter korda meeter veesilm, kuhu suure varba ligunema lükata saab. Oi, kuidas ma eksisin – tegemist on palju suurema ja mõnusama kohaga 🙂 Päevapääse täiskasvanule on muidu 29 eurot, alla 16-aastastele lastele 15 eurot. Küllaltki kallis, aga nagu selgus, täitsa oma hinda väärt, kui armastad natuke vaiksemat ja privaatsemat kohta.

Mis mulle meeldis?

 • Loomulikult see, et saime käekotti kaasa pista vaid päfkad! Kõik ülejäänud asjad (rätikud, mõnusad pehmed hommikumantlid, sussid, pesemisvahendid ja ka kehakreem) juba ootas meid kohapeal.
 • Suur SOOJA veega mullivann, kus võiks lihtsalt tunde vedeleda. Minu jaoks on sooja veega mullivann õige spaa süda. Kui seda ei ole, siis on midagi puudu ja pole päris see.
 • Privaatsus. Kui sisse läksime, polnud spaas hingelistki. Mingi hetk tuli üks tädide seltskond ja veel paar inimest, aga ka siis oli ruumi maa ja ilm, et end hästi tunda ja igale poole mahtuda.
 • Aurusaun ja leilisaun.
 • Suur jahedama veega bassein, kus oli ruumi ka ujuda, mitte lihtsalt end sisse visata.
 • Spaast sai oste terrassile end õue jahutama minna. Meil ei juhtunud küll päevitamise ilma, et seal päikest võtta, aga natuke võtsime värsket küll.
 • Kõik on uus ja ilus 🙂
 • Väga super teenindus. Keegi ei suhtunud meisse nagu mingitesse kupongiinimestesse, et tasuta tulid, nendega ei pea viisakas olema.
 • Mugavad lebotoolid.

Negatiivse poole pealt võibolla vaid see, et pesemisruumis dušikabiine (mis on muide privaatsed) vaid 2. Aga kuna rahvast ei olnud palju, siis polnud see ka eriline probleem. Ootasin vb 3 minutit, et pesema saada. Teiseks – alkohoolsed joogid pole spaa alal lubatud. Me ei läinud sinna jooma, aga kuna päris paljudes kohtades on spaas avatud ka baar, siis igaks juhuks mainin, et seal nii ei ole.

Kas ma läheks veel? Kindlasti! Täitsa võimalik, et isegi lapsega kahekesi. Aga eriti soovitan Hiltoni spaad paaridele.

3 thoughts on “Eforea spaa Hiltonis

  1. Tee parem linnuke Partnerkaardi kontol või kirjuta neile e-mail, kui sa seda ajakirja ei taha. Miks lasta ajakirja toota, et saaksid selle otse minema visata? Ilmselgelt vähendatakse tiraaži, kui tellijaid on vähem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *