EBA hääletus

EBA hääletus

Eelmine aasta ei kirjutanud ma postitust sellest, kellele ma EBA hääletusel oma hääle andsin, küll aga tõin ma välja lihtsalt oma lemmikud. Nüüd on mul oma blogiroll, kus need päris lemmikud või need, keda jälgin. Aastaga on see nimekiri totaalselt muutunud. Mina kui blogilugeja (mitte blogija!), olen alles vist nüüdseks välja kujunenud, aasta tagasi olin ma veel liiga ebaküps lugeja.

Ma ei andnud palju hääli.

Arvamusblogi kategoorias sai minu hääle Eveliis. Eveliis on püstihull. Blogis. Aga mulle meeldib, et teda kotivad tihti ühiskonnas samad asjad, mis mindki. Lisaks sinna sekka lahedad lood ühest väiksest 3,5 aastasest ja lapsekasvatusest üldse.

Eluliste blogide kategoorias andsin oma hääle Pillele. Pille postitustes on tihti mingi nali, mis on tõesti naljakas. Boonusena – see nali on igas postituses erinev! Sõnakasutus on lakooniline ja tabav ja humoorikas. Pillel on alati postituses ka mingi arvamus või point, mitte lihtsalt “läksin sinna, tegin seda, oli tõesti kena päev”. Kui Pille poleks osalenud, oleksin valinud Ritsiku. Sellesse kategooriasse paneksin ma ise omavoliliselt veel mõnedki blogid, mis kahjuks ei osalenud üldse.

Eluline blogi on tegelikult üldse nii lai mõiste, vabalt võiksid Pille ja Ritsik olla ka arvamusblogi kategoorias. Ja nii mõnigi eluline blogi võiks osaleda hoopis täiesti uues ja populaarses kategoorias (mida hetkel veel siiski ei ole) – reklaamblogi! 😀

Kusjuures ma arvan täiesti siiralt, et eluline blogi on suht laialivalguv kategooria ja kõik (okei, ma tegelikult ei vaadanud kõiki üksipulgi läbi), kes seal on, saaksid suurema vaevata panna end kirja spetsiifilisemasse katergooriasse, mis lööks asja põnevamaks. Näiteks pere- ja beebiblogis võiks ju vabalt olla ka kõik need elulised pereblogid. Kas pereblogis ja peres peab kindlasti beebi olema? Kui suudetakse remont ja luule samasse loomeblogi kategooriasse kokku panna, siis pere ilma beebideta ja beebiga ühendada oleks selle kõrval suht vägivallatu akt.

Kultuuriblogi kategoorias hääletasin Rabarberibulvari poolt. Peale selle, et see päriselt ka on kultuuriblogi (mitte nagu mõni teine seal nimekirjas) ning nii mitmetahuline, on see kõige ilusam blogi, mida ma tean! Hääle andsin siiski sisu tõttu.

Toidublogidest valisin Sandra Vungi Taimetoidu blogi. Sandra toidud on lihtsalt nii lihtsad ja maitsvad ja kõik tuleb tal kuidagi nii südamest.

Mis siis veel…

Tunnustan Mari-Leeni ettevõtmise eest, aga arvan, et lõpetagu see “beebijutt”, mida ma inimesena absoluutselt mõistan, aga mis on antud ürituse raames osavõtjatele täiesti ebaoluline ja ebaprofessionaalne, võtku kõike vähem isiklikult, aga mõistusega, proovigu tiimiga (kes iganes seal on) rohkem ette mõelda ning järgmine aasta jälle paremini. Kindlasti ära käega löö!

Igal juhul hääletama – SIIN!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

8 thoughts on “EBA hääletus

 1. Tänud jagamast enda lemmikuid, tunduvad esmapilgul täitsa huvitavad blogid, mille peale ise varem sattunud pole.

  Arvamusblogi kategoorias hääletasin sinu poolt, aga väga meeldib ka Eveliis, eks saan ka tema poolt hääle anda, kui viitsin veel kord selle protsessi läbi teha. 😀

 2. Minu lemmikud olite teie Eveliisiga, kuni elavaid lapsi laipadeks hakkasite tembeldama. 😀 nüüd jätan pigem hääletamata, kui sellistele hääle annan 🙂

  1. Sa oled kergelt öeldes väiklane või isegi rumal. Mitte sellepärast, kelle poolt hääletad, ja mitte sellepärast, et piltide kohta oma (teistsugust) arvamust omad, aga sellepärast, et sa ei saa aru, milles point on. Keegi meist pole lapsi laibaks nimetanud. Aga mida iganes eks.

   1. Jepp, näha kohe, et inimene kirjutab SÜDAMEST – “lapsi laipadeks tempeldama” ja siis lai naerunägu taha.

 3. EBA tiimis ongi meid põhimõtteliselt kolm – mina, Leenu, Sandra.
  Sel aastal on palju olulisi puudujääke välja toodud, nii et järgmisel aastal jälle paremini 🙂
  Ma eraldi ei hakka selgitama kuidas mõned otsused sündisid, pole kindel kas see hetkel oluline ongi.
  Minu esimene aasta kaasatud olla ja ma rohkem vist olen jälgiv ja toetav, kui otseselt ise otsuseid vastu võttev. Huvitav on, soovitan teistelgi kampa lüüa 🙂

  Arvamusblogides saad sina minu hääle. Sul on väga jõuline arvamus alati ja ma ei ütle seda kuidagi halvasti. Vahel ma ei nõustu, tihti noogutan kaasa, mõni teema on minu jaoks natukene igav, kuid mulle meeldib, et läbi käivad aktuaalsed ühiskonna valupunktid, teksti on väga hea lugeda, su mõtted on läbi mõeldud ja sa ei “plähmerda” niisama.

 4. Olen alles hiljuti avastanud sinu blogi ja väga meeldivad sinu postitused kuna on otsekohesed,puudub ving/hala ja reklaam.Minu hääl on kindlasti sinule.
  Jätka samas vaimus !

  K.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *