Tuttav nii muuseas küsis juba mõnda aega tagasi, et noh, kas see aasta blogiauhindadel osaled. Polnud selle peale isegi tol hetkel mõelnud, ei ole ju pikka aega innukalt ja aktiivselt kirjutanudki. Blogisse.

“Mis blogiauhinnad… Kuldmuna 2020 nimel käib mul praegu töö,” vastasin automaatselt, kaalutlemata, kuid südamest. No ja nii ongi, üldse mitte EBA kuidagi pisendades, need pole sisult otseselt võrreldavad üritusedki, kust osa võtta.

Minu kirg on praegu turundusmaailm ja sellega seonduv ning mitu aastat blogimist on juhatanud mind sinna, kus ma täna olen – agentuuri. Blogimine on olnud hüppelaud, kus ma tükk aega vett jälgisin ja lõpuks peaaegu kogemata sisse kukkusin.

Viimase aastaga olen ma arenenud rohkem kui eelneva kuue aasta jooksul kokku. Ühelt poolt hirmuäratavalt äge ja teiselt poolt lihtsalt hirmuäratav – mis ma siis varem tööalaselt nii tuimalt paigal seisin?! Aga ju oli siis vaja lihtsalt elada, vaadelda ja ümberringi asju märgata.

Tänaseks olen kõigi muude asjade kõrvalt kirjutanud üle paarkümne raadioreklaami, palju erinevaid kampaaniasõnumeid, sloganeid, kodulehtede tekste, videoklippide scripte, haldan päris mitme ettevõtte sotsiaalmeediakontot, nii palju projekte ootavad veel avalikkuse ette tulemist. Tagasi vaadates on mul nii hea meel, et võtsin kunagi julguse avalikult kirjutama hakata ja oma mõtteid blogis analüüsida. Olen tänulik aegade jooksul saadud tagasiside eest, mis on mind innustanud algusaastatel ka EBA-l osalema, see on olnud vahva kogemus, aga tänu sellele on tekkinud just koos agentuuriga ja sealse meeskonnaga uued ning ambitsioonikamad eesmärgid, mis nõuavad päris palju pühendumist ja aega.

Keda huvitab, siis SIIN näeb täna toimunud Kuldmuna konkursile saadetud erinevate agentuuride töid. Kui keegi veel siin juhuslikult reklaami- ja disainihuviline, siis jagage oma lemmikute linke 🙂