Alustan seekord fotodest. Alloleval kollaažil “Enne” märgistusega pildid on tehtud enne täitesüste (suvalised selfid, mis telefonist leidsin). Kahel pildil on mul huuled isegi õrnalt värvitud, ühel pildil on kuivad ehk siis tavalises olekus. Kõrvalolevad fotod, kus märgistust ei ole, on tehtud erinevatel päevadel pärast huulte täitesüste. Ühes huuleotsas on kahel pildil veel näha väikest paistetust/plekki, seda tänaseks ei ole. Oi, kuidas ma kartsin, et saan endale mingid mokad, aga no ei ole ju. Täitsa elav tõestus, et huulte kortsukesi saab täitesüstidega täita ka ilma pardihuuli tegemata. Mina pean selleks tänama Medemis Clinicu meditsiiniala juhatat Kristel Kauri, kes mind suutis veenda, et ta EI TEE mulle neid õudsaid ülespaistetanud mokkasid. Ja seda lubadust ta ka täitis. Aitäh!

Eesmärk oli kaotada ära ülahuulele tekkinud paar pisikest kortsu, aga selleks tuli ikkagi igale poole natuke täitesüsti panna. Natuke teistmoodi võrdlus:

Ma olen ise tõesti tulemusega väga rahul. VÄGA! See nädal lähen veel järelkontrolli, kus vajadusel korrigeeritakse natuke kõike seda osa, mida täitesüstidega tehti, ja see on juba protseduuri esialgse hinna sees. Täna helistasin oma tädile, kes sai just 50aastaseks. Olime eelnevalt kokku leppinud, et teen süstid ära ja annan talle teada, kuidas läks. Ta ise tahaks ka minna, aga ei julge, sest ükski tuttav pole käinud. Saatsin talle pilte ja soovitasin kindlasti minna, kui rahakott vähegi kannatab. 50aastaseks saades võib üks naine endale ju sellise kingituse lubada. Või miks mitte ka 35aastaseks saades 🙂 Kui mõelda, et näiteks geelküünte hooldus maksab aastas keskeltläbi 300-600 eurot (olenevalt, kui tihti keegi käima peab), siis korra aastas sama raha paneks ma iga kell kortsude likvideerimisse ja teeks maniküüri ise. Nii et kas ikka on “rikaste lõbu”?

* Postituse kirjutasin mina, süstimine toimus koostöös Medemis Clinicuga.