Populaarsed ja megasoodsad spaa-PAKETID kampaania raames

Populaarsed ja megasoodsad spaa-PAKETID kampaania raames

Põhimõtteliselt näeb tavaline “megasoodne” spaapuhkusepaketi kampaaniapakkumine välja järgnev.

Megaromantiline spaapakett XXXspaas ööbimisega kahele (1 öö)

PAKETIS sisaldub:

 • Rikkalik buffet hommikusöök. (Alati rikkalik, vahet ei ole, et hotellidel on rikkalikust ja rikkalikust väga erinev arusaam. Mõni hotell kirjutab ka, et rikkalik ja tervislik, aga valikul vahet tegelikult ei ole).
 • Piiramatu spaa- ja saunakeskuse kasutamine vahemikus 10.00-21.00. (OK!)
 • Tasuta wifi. (Kas on meil veel spaahotelle, kus EI OLE tasuta wifit? Kas üldse on Eestis kohti, kus ei ole tasuta wifit? Internet on igal pool, pigem ei leia tänapäeval enam kohta, kus olla rahus ja vaikuses ja ilma Internetita).
 • Parkimisinfo. (Tasuta vaid INFO, milles selgub, et 24h tasu on 10 eurot. Hea, et INFO andmise eest eraldi raha ei küsita!).
 • Võimalus lisatasu eest külastada spaa veepargi osa. (Aitäh, et pakute VÕIMALUST kasutada tasulisi asju, tunnen end nüüd paketi raames nii erilisena, sest muidu mul ju neid võimalusi ei ole).
 • Katus peakohal. (Vaadake, et veendute, et see ikkagi lubatud asjade nimekirjas on, sest vastasel korral satute lihtsalt tuppa ja… sellel ei ole katust! Retseptsioonist aru pärides saate külma vastuse, et aga polnudki ju kuskil kirjas, et katus peakohal paketis sisaldub. Seega minu soovitus – kontrollige või küsige enne broneerimist järele).
 • Hommikumantlite kasutus. (Huhh, õnneks selline väike elementaarne asi on spaapaketis sees! Osades kohtades on ka see lisatasu eest!)
 • Aknad. (Vaadake punkti “katus peakohal” ja selle seletust, suht sama teema).
 • IDEED lõõgastumiseks spaas. (Ja siis link, kust saad vaadata hinnakirja, kõik lõõgastused lisatasu eest, aga peaasi, et need ideed ikkagi paketis sisalduvad eks).
 • Terved ja puhtad seinad. (Ärge naerge! Tegelikult täitsa asjalik pakkumine, sest ma sattusin ju ükskord täiesti lõhkikäristatud ja jäledalt määrdunud seintega tuppa Eesti ühes tuntmas spaas. Administraatoriga polnud mõtet vaielda, sest tõesti ei olnud broneerides kirjas, et tuba on normaalsete seintega, mitte nagu vangikongi seintega, kus mingi psühh on end tahtnud küüntega läbi kraapida).
 • LIHTSALT TOREDAD IDEED. (Ja siis link, kust saad jälle vaadata hinnakirja, näiteks territooriumil jalutamine giidiga lisatasu eest).
 • Lapsed lisatasu eest. (Hea, et vähemalt lubatakse lapsi kaasa võtta. Loomi ju alati ei lubata).
 • Check in kell 16.00, check out 12.00. (Kui kõiki neid tasuta asju, mis selle paketiga kaasnevad selle aja sees isegi nautida ei jõua, siis pole hullu, vähemalt saab magama tulla).

Hind kahele vaid 125 EUR.

Kiirusta, pakette on piiratud koguses!

Foto: pixabay.com

 

 

13 thoughts on “Populaarsed ja megasoodsad spaa-PAKETID kampaania raames

 1. Hommikumantlite kohta lisaks, et mõnikord palutakse need lahkudes administraatori kätte tuua. Väga “mugav”, kui lahkumisel niigi palju enda isiklikke asju kaasas ja siis vaja veel hotelli inventari administraatori kätte tassida. Hea, et ei paluta linasid jms veel ka tuua, tõestamaks, et neid endaga kaasa ei võta!

  Öösel hotelli sisse saamine on ka mõnes kohas omaette tase. -25 kraadiga talvel on omaette elamus avastada, et uksed on ööseks lukus ja turvamees loivab uksekella heli peale alles 15 minutit hiljem 😀

  Spa hoolitsuse kohapealt on hästi, kui saad need samal päeval, mitte tund enne check-outi!

  Ühesõnaga, igati tore postitus ja kõnetas küll!

  1. Hommikumantlid lahkudes administraatori kätte tuua? 😀 Päriselt??? Ma pole kohanud, aga no tõesti, äkki toon kardinad ja veekannu ka.

 2. Ma olen paketist leidnud sellise boonuse nagu lähiümbruskonna tegevused. Ja no ei tõmba need kutsungid, et tule uju meie juures ohjeldamatult. Siis ma läheks juba 50 meetrisesse basseini ujuma. Minu jaoks on SPA puhkus, mis sisaldab sööki, lõõgastuseks iluprotseduure, logelemist ja muid chille tegevusi.

 3. 😀
  Ma lisaksin veel kaks asja. Hoolitsustelt saad -10% alla. Arvestades, et enamus protseduure algavadki kuskil 60 eurtsist (väljaarvatud mingis vahuvannis 15 mintsa lebotamist, mida võiks koduski teha), siis noh, kas te oma kümne prossaga nüüd liiga lahkeks ei läinud, tahaks hüüda 🙂
  See giidiga jalutamine meenutab mulle aegu, mil hirmus popid olid mingid ühised kepikõnnid, nagu whaaat?!

  1. Vaatasin just, et kepikõnnid ei ole kuhugi kadunud 😀
   Aga jaa, -10% alla ja siis soolakamber on tasuta 😀

   1. Pagan küll, jah, soolakambrid ma unustasin😀Soolakambris on vahel kamp jutukaid mamuljasid, vahel mõni paarike, kes teoreetiliselt juba kolmandat valmis tegemas ja mõnikord on vajaka sellisest pisiasjast nagu… sool 😀

 4. Romantika pakett, mis sisaldab roosiõielehtededega kaunistatud vanni, aga vanni kahekesti küll ei mahtunud 😅

 5. Toast väljudes tuleb küünised tapeedist ja värvist puhtaks teha, kui lahkudes seinad väga kriimulisteks üleöö on muutunud. 🙂

 6. Unustasid kauni looduse lähiümbruses. Ilma paketita see lihtsalt võetakse ära ja pole midagi, tühi auk on ümber hotelli.

 7. Jah, olen alati imestanud, et mis pakett see on, mis sisaldab hommikusööki, tasuta wi-fi’t ja spa-veekeskuse külastus a la kl 8-11. See kõik on ju tavatoa broneerijale niigi tasuta. Mõni on eriti helde ja viskab sisse ka 20 min massaaži. Ning muidugi need lõputud võimalused broneerida kõik need hoolitsused, õhtusöök ja tutvuda ümbruskonnaga (mida tavakülastaja ilmselt siis ei saa?). Ning mitte unustada, et pakkumine kehtib vaid E-N vabade kohtade olemasolul.

  1. Jaa! Ja siis veel võrreldakse seda paketi hinda (mis kehtib vaid E-N) tava nädalavahetuse hinnaga, et nähke, nii soodne 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *