Kapist välja

Kapist välja

Mis on teie pikim aeg, mis te olete SmartPosti pakiautomaadist mingit pakki välja kangutanud?

Aga mis on teie põhilised nipid ja aretatud tehnoloogiad, et SmartPosti pakiautomaadist pakki kätte saada?

Miks ma nii imelikke küsimusi küsin? Aga seepärast, et ma tellin aegajalt kassidele kassidkoerad.ee netipoest toitu ja kui ma lähen sellele kappi järele, siis vaatab mulle vastu selline olukord:

Ehk siis ca 4,5 kilone suur piklik pakk on surutud põhimõtteliselt postkastipilust sisse, kuhu näpud vahele ei mahu. Kuidas ma peaksin saama seda rasket 4,5 kilost pakki sealt välja? KUIDAS? Aajaolu raskendab ka see, et kasti väljumist takistab kapi ava ülemine äär. Nimelt oli pakk kuidagi äärest läbi pressituna kappi surutud, pärast mida jäi äär ju paki ette takistuseks.

Vastused postituses püstitatud küsimustele…  Minul on läinud sellise paki (mis ei ole tegelikult esimene kord) välja kangutamiseks viimati mingi 8 minutit. Vahepeal olin 3 korda meeleheitesse sattumas ja higisse kattumas, mõtlesin loobuda ja klienditelefoni numbrile helistada ning lihtsalt enese rahulduseks kedagi sõimata. Kuna ma aga üldiselt selliseid asju ei tee ja ma tean, et see ei oleks mind ka lahendusele (paki kohesele kätte saamisele) lähemale viinud, otsustasin aretada süsteemi.

Süsteem oli selline, et surusin võtmega kasti peale (ja üritasin seda võtit sinna paki ja ääre vahele kuidagi kinni jätta), et kasti natukene madalamaks vajutada ning siis külgedelt ühe ja teise näpuga sikutada. Et pakk siis üle ääre vupsaks. Sikutada 4,5 kilost pakki kahe nimetissõrmega – väljakutse! 3 korda kukkus mul see võti sealt vahelt ära, aga LÕPUKS kuidagi õnnestus.

Mis lahendusi veel oleks? Mis te pakuks? Karl arvas, et tema oleks paki sisse augu teinud ja siis näpu konksuna august sisse pannud ja tõmmanud. Samas ei lahendaks see aga probleemi kapi äärega, sest ka august karpi sikutades, ei muutu karp madalamaks, et üle ääre vupsatada.

Palun kohe ka Smart Posti, et ta seda pakki mulle enam uuesti selliselt ei saadaks. Kirjutan ka kassidkoerad.ee e-poele, et nad sellist pakkimist+kastikombinatsiooni ei kasutaks. Muidu olen ma nende mõlemaga, nii SmartPosti kui ka kassidkoerad.ee e-poega väga rahul 🙂

Natuke teisel teemal ka, kui juba kassitoidu peale jutt läks… Peale selle suure 4,5 kilose paki oli mul veel üks väiksem pakike SmartPostis – Loomalausuja oli saatnud mu kiisudele mõned huvitavad asjad proovimiseks.

DSC07523
Tegemist Loomalausuja poolt saadud kingitusega 🙂
DSC07531
Katzenliebe ja Biopur mahekonservid, Yarrah maiusepulgad ja kassivein 😀 (lõhe baasil, alkoholivaba :D). Uudistada saab www.loomalausuja.ee lehel, seal on ka e-pood. Ise lähen ka kohe uurima 🙂

15 thoughts on “Kapist välja

 1. Üks küsimus. Mis tõugu on Sinu kassid? Kas nad on kurjad? Kas neid saab vahel ka murida/kaisutada? Või on nad hästi iseteadlikud?

  1. Orientalid. Googelda neid, täielikud kaisukassid, naudivad inimesene tähelepanu ja ronivad igal võimalikul juhul kaissu. Ka võõrastele 😀 Kurjad? 😀 Eiiiiii!

 2. Lööksin võtme, noa või mõne muu terava eseme oma käekotist/taskust sinna kasti, rebiks puru ja eemaldaks karbi seest omale vajalikud asjad.
  Karbi sisse kirjutaks ilusa kirja, et “aitäh väljakutse eest – i win”.

  Seda kasti ma sealt küll välja ukerdada ei viitsiks, sest tõenäoliselt peaks ka möödujad tutvuma sellisel juhul vänge sõnavaraga. 😀

 3. Issand, milline geenius peab ikka olema, et niimodi pakki sisse toppida 😀
  Pmst “I don’t get paid for this shit” suhtumine

  1. Pressiti jõuga, neil oli võimalik seda karpi peenemaks suruda. Aga kui kast juba sees oli, siis minul polnud ju seda enam võimalik peenemaks suruda, et seda välja tõmmata. Kilplased noh 😀

 4. ma usun et ma teeks ka võtmega pappkasti katki, võtaks sealt asjad välja (eeldusel, et seal ei ole 100 väikest nipsasjakest ja mul nende jaoks kotti ei ole..) ja jätaks pappkasti järgmise kulleri/kliendi lõbuks sinna. või helistaks smartposti et tere, ma sain paki kätte, minge koristage te praht ära.

 5. Päris hea 🙂
  Ma tellin ka netist koeratoitu ja 12kilone kott on ALATI pandud kõige ülemisse kappi :D. Ma pole just pikim inimene maailmas, päris meeleolukas on seda sealt alla manageerida.

 6. Ma olen sellest USA kassiveinist juba aastaid tagasi kuulnud. Ei teadnud, et seda nüüd ka Eestist saab. Kirjuta palun, kuidas kassidele meeldis! Siis tean kas tasub proovida 🙂

 7. Mina oleksin tõtakalt hoogsal sammul lahkunud kappide juurest, otsinud lähima kohviku, tellinud pokaali veini, mõelnud veidi, tellinud veel ühe veini… Ja siis helistanud nii kapifirmasse kui ka sinna loomatoidufirmasse, natuke lobisenud, seejärel nõutanud kummaltki asutuselt kasti Pinot Grigiot suveks… Ja siis läinud tagasi võtmete-küüneviili-käekotis rändava kruvikeerajaga seda pakki õngitsema. Lõpuks oleks kõik õnnelikud olnud ju 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *