Okei, need beebid! Aga kust saab inimsuuruses laste ööriideid?

Okei, need beebid! Aga kust saab inimsuuruses laste ööriideid?

Iga päev postitab keegi pisikeste beebide bodidest ja ööriietest pilte. Ninnud-nunnud, elevantidega ja oravatega ja rebastega ja karudega ja täppidega ja ruutudega ja mummudega ja ühevärvilisi ja logodega ja kalleid ja odavaid ja soodukatega ja täishinnaga ja Eesti disainerite omasid ja välismaa disainerite omasid ja orgaanilisi ja vähem orgaanilisi ja bambusest ja kanepist ja meriinost ja millest iganes.

Aga suuremad lapsed? Ah? Ah? Miks nende kohta üldse infi ei tule? Selleks ajaks, kui lapsed on suuremad, ei viitsi keegi nende ööriideid enam pildistada ja postitada? A vot mul oleks just nüüd vaja. Mingi number 144 ja üle selle. Ei tihka mina öösärke minna kaubandusse taga ajama, aga lapsele oleks vaja uusi ööriideid, sest eelmised öösärgid on järsku särkideks saanud. Lühikeseks jäänud.

Googeldasin kõiki Zarasid, Reservede ja H&M’e, aga seal on kõik pidžaamad… Kuid meie tahame öösärke. Siis tuli meelde, et eestlastel on ju oma enda Marat. Läksin nende lehele ja leidsin hoopis naiste trussikud – SELLISED. Palun tunnistage üles, kes neid kannab?! Ja SELLISED! Jummel, isegi laste aluspesu on seal ilusam kui naiste pesu. Ja sealsed meeste aluspüksid on 3 korda kenamad ja 3 korda odavamad 😀 Igaljuhul, kui teil jõulukingid ostamata, siis teate, kust saab. Ma tahaks näha naise nägu, kui ta halja kuuse all, kaminatule praksudes asetab oma punaste geelküüntega punase veini pokaali kõrvale, et avada oma mehelt saadud jõulupakki ning seal vaatab vastu komplekt neid puuvillased S-suuruses aluspükse 😀

Okei, nali naljaks, nüüd oleks vaja ikkagi lapsele öösärke osta. Netist. Kust neid saab? KUST?!

Foto: pixabay.com

 

 

 

15 thoughts on “Okei, need beebid! Aga kust saab inimsuuruses laste ööriideid?

    1. Seda lühikese varrukaga varianti pole nii suurt numbrit 🙁 ja ma unustasin öelda, et pikad varrukad ei sobi 😀

  1. Oi kui hea küsimus, mind huvitab täpselt see sama teema. Ma ise mõtlesin et tellin oma lapsele bonprix või otto kataloogidest naiste öösärke, laste omi ju pole nii suurtele. Üleüldse suurematele lastele 146-158 cm ei olegi mitte midagi ilusat saada.

  2. Kusjuures Marati poes on küll laste öösärgid kenasti müügil, piltidega ja puha. Kui mõni su teele jääb siis mine vaata üle.

    1. Ma leidsin lõpuks Espriti neti poest öösärgid ja tellisin muudki 🙂 Aga Marati pood on Balti Jaana turul, vb neil siis poes rohkem kaupa kui e-poes, kui satun sinna, vaatan järgi 🙂

  3. Millised need “pesunööril kuivavad naiste trussikud” siis päriselt välja näevad? 100% puuvillased. Reaalne elu pildil mõjub solvavalt:)?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *