Iga päev postitab keegi pisikeste beebide bodidest ja ööriietest pilte. Ninnud-nunnud, elevantidega ja oravatega ja rebastega ja karudega ja täppidega ja ruutudega ja mummudega ja ühevärvilisi ja logodega ja kalleid ja odavaid ja soodukatega ja täishinnaga ja Eesti disainerite omasid ja välismaa disainerite omasid ja orgaanilisi ja vähem orgaanilisi ja bambusest ja kanepist ja meriinost ja millest iganes.

Aga suuremad lapsed? Ah? Ah? Miks nende kohta üldse infi ei tule? Selleks ajaks, kui lapsed on suuremad, ei viitsi keegi nende ööriideid enam pildistada ja postitada? A vot mul oleks just nüüd vaja. Mingi number 144 ja üle selle. Ei tihka mina öösärke minna kaubandusse taga ajama, aga lapsele oleks vaja uusi ööriideid, sest eelmised öösärgid on järsku särkideks saanud. Lühikeseks jäänud.

Googeldasin kõiki Zarasid, Reservede ja H&M’e, aga seal on kõik pidžaamad… Kuid meie tahame öösärke. Siis tuli meelde, et eestlastel on ju oma enda Marat. Läksin nende lehele ja leidsin hoopis naiste trussikud – SELLISED. Palun tunnistage üles, kes neid kannab?! Ja SELLISED! Jummel, isegi laste aluspesu on seal ilusam kui naiste pesu. Ja sealsed meeste aluspüksid on 3 korda kenamad ja 3 korda odavamad 😀 Igaljuhul, kui teil jõulukingid ostamata, siis teate, kust saab. Ma tahaks näha naise nägu, kui ta halja kuuse all, kaminatule praksudes asetab oma punaste geelküüntega punase veini pokaali kõrvale, et avada oma mehelt saadud jõulupakki ning seal vaatab vastu komplekt neid puuvillased S-suuruses aluspükse 😀

Okei, nali naljaks, nüüd oleks vaja ikkagi lapsele öösärke osta. Netist. Kust neid saab? KUST?!

Foto: pixabay.com