Katri ja Juhani seletavad Anu saates, millega nad tegelevad

Katri ja Juhani seletavad Anu saates, millega nad tegelevad

Anu saates olid täna hommikul Katri ja Juhani. Teate küll – Juhani, kes oskab väga hästi teha ja töödelda fotosid ja videoid, ning Katri, kes on lihtsalt ilus ja oskab hästi nende fotode ja videote peale jääda. Selliste oskustega suudavad nad reisides mööda maailma end ka ära elatada.

Kuulasin intervjuud suure huviga.

Sain teada, et tuleb locationi peale kohale minna, siis seal kõvasti noh networkida ja olla siis niiöelda influencer.

 

Foto pixabay.com

 

 

14 thoughts on “Katri ja Juhani seletavad Anu saates, millega nad tegelevad

 1. Minu meelest pole ironiseerimiseks põhjust. Tõeliselt äge, et on noori, kes oskavad väga hästi ära kasutada seda, mis neil välja tuleb ja silma särama paneb. Veel ägedam, et nad sellega ka ära elatuvad. See on tulevik, mis võib küll vanemad põlvkonnad panna silmi pööritama, kuid mis on mujal maailmas juba ammu reaalsus. Mulle meeldib, et tuleb peale põlvkond, kes on lahti lasknud ohvrimeelsest mõttemaailmast ning tunneb, et maailm on avatud koht, mida saame ka meie püüdmas käia.

  1. Absoluutselt imetlen nende ettevõtlikkust ja nende pilte! Aga see ei tähenda, et väike nali (nende sõnakasutuse kohta) kuidagi kohatu oleks. Tule maa peale!

   1. Ahjaa, ja mina küll ei arva, et see nende elu kuidagi täiesti murevaba ja kuidagi eriti kerge oleks või et neil poleks sellest kõigest ka vahel tüdimus. Usun, et ka sellel tööl on oma ohvrid vaja tuua.

   1. No tuleb tunnistada, et ka mul on olnud intensiivsemaid esto-english perioode oma elus ja lõppude lõpuks sõpradega rääkides ka väga vahet pole.
    Arusaadav ka, et need noored elavad enamik ajast inglisekeelses keskkonnas ja nad võibolla pole mõelnudki sellele, millisena võiksid need mõisted eesti keeles kõlada. 😀
    Siiski kui mind kutsutaks televisooni esinema, siis isiklikult katsuksin end ikka korrektses emakeeles väljendada. 🙂 Jätab vist tõsiseltvõetavama ning harituma mulje.

 2. Ei haaku väga teemaga aga tuli meelde, et nägin sind paar ööd tagasi unes. Kirjutasid teemal “Tüdrukud on fragile” (täpselt selline sõnastus) ja panid alla väikse video, mis tundus olevat lõik uudistesaatest. Olid seal umbes neljane, pika punupatsiga. Kogu Laagna tee kanaliosa oli vee all ja sina pidid selle kesklinnast lasnamäe poole liikudes läbima. Algul olid mingi surfilaua moodi aluse peal ja pärast lihtsalt ujusid, ilma igasuguste abivahenditeta. Vahepeal nagu väsisid ära ja hakkasid natuke nutma aga tglt oli sul kogu aeg ema julgestuseks kõrval. Lõpus öeldi, et kogu distants võttis kuus päeva aega. Ja veel täitsa viimane osa oli teie kodust, isa hääl oli taustal ja ema tegi õhtusööki, ahjus küpsetatud lõhet brokoliga ja beseekattega punasesõstrakooki.
  Sry et spämmin siin aga hästi selge unenägu oli ja naljakas, mida aju vahel kokku genereerib 🙂

 3. Inglisekeelsete väljenditega meenus, et juhtusin ükspäev täitsa juhuslikult mingit vana Urmas Oti intervjuud vaatama. Tal oli ju kombeks päris palju inglisekeelseid sõnu kasutada, ikka iga mõne lause tagant torkas midagi sellist vahele. No ja lapsena tundus, et ossa kus on vägev mees, teab võõrkeeli ja nii. Nüüd, viiendat aastat inglisekeelses keskonnas elades, kuulasin ja kõrvadel hakkas valus! No nii hull aktsent ja hääldus, piinlik täiesti!

 4. Eilne postitus FB vegan grupist:

  Nonii elan tänasest pool aastat Rumeenias, Bukarestis ja first impressions on sellised, et im probably going to die nähes igasugu saiakesi, vorstikesi jne aga on the next day Jesus sent backup ja vaaata what did I find vege/vegan lett, see on ainult natuke seal oli palju muud kaa 😁 ma rohkem ei filminud sest mul käis peas mõte läbi, et keegi vaatab ja mõtleb, et what is that little white ass boiii doing, you never seen tofu? 😂😂 aga im going to live so its all gitgut 💚🌿

  1. Ma üritasin mõnda aega ühe oma kaaskannataja (ehk sama hobiga tegeleva inimese) blogi lugeda aga ta kirjutas täpselt samasugust värdkeelt, vigaselt veel pealegi, nii et ma lihtsalt ei suutnud ühel hetkel enam. Iga kord kui end taaskord tema teksti lugemisega karistasin tahtsin röökida ja juukseid välja kiskuda ning teda raputada ja küsida “MIKS, MIKS SA NII TEED”, kuni taipasin, et vaimse tervise huvides oleks võib-olla targem lihtsalt konkreetse blogi külastamisest loobuda.
   Hea vähemalt teada, et ma ainus pole, keda selline asi riivab (teised vist suudavad lihtsalt ratsionaalsemaks jääda kui mina, aga meil kõigil on omad võlud).

   Kurb sealjuures on see, et mõtted ja kogemused olid inimesel isegi huvitavad aga see keelekasutus… ema, anna padruneid noh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *