Mul jälle vahelduseks paar põnevat ajaviitetrillerit soovitada. Kes teavad, milliseid filme ma lõõgastuseks ja ajaviiteks naudin, need teavad. Ärge trailereid vaadake igaks juhuks, ma ei tea, palju seal ette ära näitab. Või kui vaatate, siis vaid nii natuke, et saada mingi aimdus filmist, aga siis pange kinni.

“A Good Woman Is Hard To Find” (2019). See on päris huvitava süžeekäiguga film, kuidas ühe üksikema ja suvalise meeleheitliku narkomüüja teed ristuvad. Mitte romantilises võtmes. Krimivõtmes! See, mis ja kuidas juhtub… Kogu aja mõtlesin, et issand, kuidas mina selle naise asemel käituks. Põnev ja brutaalne film. Lisatud oli ka draamaelemente, aga mitte liiga palju, et põnevus ära kaoks. Tundus, et sellise tavalise trilleri juures oli karakteritega piisavalt pingutatud ja film nägi päris ehe välja. Mulle üldiselt pigem meeldivad lõpuga filmid ning sellel oli konkreetne lõpplahendus, mida oodata ja mis ei jätnud mind kuhugi hängima. Siit kolmest kindlasti minu lemmik.

“Becky” (2020). Lihtsakoelisem triller kui esimene. Põhimõtteliselt on kärgperekond metsamajakeses tüüpiliselt nädalavahetust veetmas (kuigi filmis ei olnud olukord idülliline pereelu) ja sisse sajavad kahtlased paharetid. Perekonna teismeline ja mässumeelne tütar otsustab neile vastu hakata. Üksjagu “head” killimist, kui nii saab öelda.

“Exit 0” (2019). Indie film, pigem psühholoogiline ja painav müsteerium-triller. Hästi ja usutavalt näideldud ja täitsa ägedalt üles võetud. Mees ja naine lähevad väiksesse kuurortlinna romantilist nädalavahetust veetma… Aga nüüd ei juhtu see, mis tavaliselt, et tulevad pahad ahistama. Film on hoopis etteaimamatum ja salapärasem, päris kriipisid tegelasi täis. Nendest kolmest kõige intelligentsem film kindlasti, aga minu lemmik on ikka esimene 😀

Päise foto: bloody-disgusting.com