Ma olen oma uues kodus nüüd umbes kuu aega elanud ja see on niiiii minu kodu. Mõistan, et paljud võivad vaadata, et fuhh, mis tasapinnaline hipilahendus jne, aga ma ei kujuta teistmoodi ettegi. Lausa veidi harjumatu on olla kuskil tavapärases väikeste akendega korteris, kus toad hargnevad mööda põrandat erinevatesse kaugustesse laiali ja treppe polegi 😀 Ma absoluutselt armastan oma suure toa kõrget lage, kõrgeid aknaid, megasuurt panipaika (terve suure toa põranda alune), seda, et toad ei asu paremal ja vasakul, vaid hoopis üleval ja all ning kõik on üks suur ruum, mis siiki on piisavalt eraldatud.

Laps on oma toa üle nii õnnelik, tal pole iialgi nii suurt isiklikku ruumi olnud. Ta tuba mahutab suure 160cm voodi, riidekapi, suure kummuti, kirjutuslaua ja tühja põrandapinda jääb breikimiseks ka, kui peaks tunne tulema. Tema tuba ei ole avatud, uks käib kinni, aga seinas on siseaken suurde tuppa, mis hetkel on ilma klaasita, kuid ta saab ruloo sinna ette tõmmata. Pakkusin talle klaasi, aga ta ei taha, talle meeldib nii. Vahel ma koputan talle sinna akna alla, siis ta avab ruloo, ja ma ulatan mõne asja 🙂

Ainuke miinus (mis tegelikult pole otseselt minu jaoks miinus, aga millest ma saan aru, et võibolla tundub teistele väga ebamugav) on minu enda magamistuba, mis on avatud ja väike. Kahekesi tütarlapsega elades pole see minule aga üldse probleem, seda enam, et lapsel on oma kinnine tuba olemas ja ülejäänud toad ongi nagu minu toad. Meil on territooriumid kuidagi väga hästi paigas – tema tuba on tema kindlus, minul pole aga sellist privaatsust üldse vaja.

Minu väike magamistuba. Paremal on uks lapse tuppa. Kardinate taga on riidekapi riiulid, see lahendus oli seal juba ees. Kuigi mulle see väga ei meeldi, siis pole mul mingit paremat lahendust sinna ka pakkuda.

Aga arvake nüüd ära, mis mul seal teki, lina ja patjade all on! Napsie madrats. Ma olen vist viimane blogija, kellel see on 😀 Kuigi ma olen kuulnud, et paljudel on Napsiest kopp nii ees, et meelega Napsiet never ei ostaks, siis minule on Napsie reklaam vist mõjunud – see oli üks variant, mida kaalusin ja millele pakkumist küsisin. Tasuta ei saanud, ikka päris arvestatava summa pidin välja käima ja ma olen ülirahul.

Madrats on piisavalt kõrge ja pigem kõvapoolne. Mulle just meeldibki selline. Muidugi võib alati kattemadratsi peale osta, aga mina seda ei kaalu.

Kiisud uurivad uustulnukat.

Jinxy nuusib kõik üle.

Tundub, et sobib – lebosse!

Friskin kiidab ka heaks 🙂

Ma ka 🙂

Ma olen sellel nüüd 4 päeva (õigemini siiski ööd 😀 ) maganud ja väga mõnus on, madrats on ka piisavalt kõrge. Voodit ma osta ei plaaninudki, sest muidu oleks mul riidekapile ebamugav ligi pääseda. Soetasin 140cm laiuse madratsi, mis on piisavalt lai, ikka väga piisavalt. Mul on ka Napsie padjad ja tekk. Kuigi ma olen kuulnud, et padjad pidid olema harjumatult kõrged, siis kartsin, kas mulle sobivad, sest magan just madala padjaga ja mul on pidevalt kaelaprobleemid. Vietnami salv (mis on tegelikult Sri Lanka salv) ja Capsicam salv on minu kehakreemideks päris tihti. Aga need padjad võtavad minu meelest väga hästi vormi ja minul on nendega ülimugav magada. Uskuge mind, ma olen padjakapriisik!

Kellele kõvem madrats sobib, siis mina julgelt soovitan!

PS: Postitus sündis tänu Napsie heale pakkumisele.