Ma ei saa üle ega ümber, aga lastega reisides kuulub minu süda Itaalia kämpingutele. Seekord siin Imperia lähedal me ei olegi päris kämpingus, pigem on siinne ala samasugune nagu kämpingutel, aga majutuseks ei ole mitte telgid (telgis pole me kunagi siin olnud) ja mobile home‘d, vaid imelise vaatega väiksed kortermajakesed. Meie oleme tavaliselt olnud ca 30-35m2 mobile home’s.

Itaalia kämpingualad on sellised, kus on kõike: telke, ratastel elamuid, suuremaid mobile home‘i ja oma terrassiga ridaelamukortereid. Sinna juurde kuuluvad alati basseinid, laste mänguväljakud, restoran jms ja pea alati ka jalgpalliväljak, tenniseväljak, rataste laenutus jms. Siin on meil veel näiteks ka tenniseväljak, minigolf, lauatennis jms. Aga kõik see on kuidagi nii maalähedane, hubane ega jäta üldse sellist suure hotellikompleksi tunnet.

Praegu oleme me Imperia lähedal Villa Gaida Resortis, kirjutan meie terrassil ja vaade on selline (hetkel joon küll kokteili asemel kohvi jäätisega):

All paistabki mingigolf ja lauatennis.

Väga mõnus on hommikuti oma majakeses kohvi teha ja siis rõdule vaadet ja soojust nautima tulla.

Suhkrut mul ei olnud, panin kohvi sisse vaniljejäätist ja sobis väga hästi.

Meie majake:

Suur tuba-köök-lastetuba kõik ühes seekord

Magamistuba

Päevitan basseini ääres. Bassein on soojustatud ja kuigi siin on iga päev õhutemperatuur üle 30 kraadi, siis tegelt mulle meeldib soe basseinivesi täiega.

Eelmine oli suurem bassein, see siin all on veits nökatsim:

Jalka!

Õhtune vaade rõdult     

Minu aura 😀

Nüüd olen teile siin kogu eluolu näidanud. Tõesti väga mõnus on. Aga eriti äge on see, et lapsed on juba nii suured (10, 14 ja 17), et nad ei jonni enam. Ja vot see on tõeline puhkus 😀