Sain ju Napsielt madratsi eks, aga ka padjad, teki, voodipesu. Ma ei pidanud üldse neid patju ja tekki arvustama, aga ma TAHAN, sest Napsie padjad on imelised. Nii imelised, et mu kassid lihtsalt võtsid need endale. Üks kobib magama minnes ühele padjale kerra ja teine teisele padjale. Tegelt ka, varem nad magasid mul nii, et must oli jalgade vahel ja teine voodis, kus juhtus parasjagu. Nüüd on aga padjad okupeeritud.

Varem magasin mingi vana sulepadjaga, olen alati sulepadjaga maganud, sest see kuidagi vormib end paremini kui kõik “tehispadjad”, mida olen ostnud ja mis on pehmelt öeldes ilged. Ega mulle see mõte üldse ei meeldi, et padja sees on mingitelt lindudelt katkutud sulekesed… Vastik mõelda tegelt. Seda toredam on, et neis patjades ei ole suled.

Ja tekk, see on nii mõnus soe. Ma saan lausa ööseks akna lahti teha ja nina värskes õhus magada, aga keha on soojas. Hommikul on raske üles saada, sest lihtsalt kõik on voodis nii hubane ja mõnus. Sorry, et spämmin, aga igal hommikul ärgates mõtlen, et ma pean oma õnne teiega jagama 😀

Teeks fotosid ka, aga kuna mul läks telefon pekki ja on paranduses, siis on mul praegu mingi Paleoliitikumi ajastust iPhone, mille kaamera on vastav Paleoliitikumi ajastu tehnika aregule ja on mõeldud ilmselt mammutite mitte kasside pildistamiseks.