Selleks nädalavahetuseks tulime sõbranna ja lastega Saaremaale Georg Ots Spa hotelli minipuhkusele. (Tegemist ei ole tellitud reklaampostitusega). Tahtsin panna selle spaa kohta kirja plussid ja miinused, aga kahjuks ei ole ma võimeline seda postitust selliselt üles ehitama, sest mitte ühtegi miinust ma seni avastanud ei ole. Võibolla vaid see, et spaa on Tallinnast nii kaugel Saaremaal, aga tegelikult on ju ka see hoopis pluss.

IMG_2133

Meie tuba (mul enamik pilte on ikkagi telefoniga klõpsitud)

Plussid:

  • Vastuvõtt – tunned, et oled oodatud külaline. Ka juba e-maili teel suheldes oldi igati abivalmid ja viisakad. Polnud mingi probleem saada kõrvuti toad või näiteks veinipokaalid tuppa. Ka triikraud ja triikimisalus toodi küsimise peale kohe. Sama asi ka hoolitsustes – oli näha, kuidas massöörid on välja koolitatud – see, millise rituaaliga massöörid inimesi vastu võtavad, neid tuppa saadavad ja pärast ära saadavad, pakkudes lõõgastuseks veel istumisnurgas vett või teed…
  • Toad – avarad, suure rõduga, külmikuga, kohvrialusega, istumisnurgaga, kokku lükatavad voodid, puhvis voodipesu, suurem ja väiksem padi (saab valida mugavama, nagu inimene harjunud on).
  • Rahvast oli vähe – nii reedel kui ka laupäeval oli rahvast nii mõnusalt vähe, täielik nauding.
  • Lastele mitu mängutuba ja isegi meie 8aastased mängisid seal heameelega. Teatud kellaaegadel tegeletakse seal lastega, aga meie omad on juba nii suured, et panid ise igal pool ringi.
  • Spaa osa – on suurem jahedam bassein, mõnus soe 33 kraadine lebobassein, kus on piisavalt ruumi, 36 kraadine mullivann, kus ei hakka külm. Ka välibassein 25 kraadi (minu jaoks jahe, aga suvel on kindlasti mõnus). Saunad pole just kõige romantilisemad, aga seda ma ka ühest auru või soome saunast ei otsi. Täitsid saunaülesande ära. Minu jaoks on oluline, et oleks soe vesi, kus saaks lapsega pullida ja seda jagus suurtes kuupmeetrites.
  • Restoranis on head toidud ja super teenindus. Ei jää küll alla kuidagi Tallinna kesklinna restoranidele.
  • Hommikusöök on seal samas restoranis. Valik ei ole üüratu, aga kõike on. Leib on värske ja pehme. See on oluline! Kohv on õige.
IMG_2134

Õhtune söömine. Lastel oli eraldi lastemenüü

IMG_2135

Hommikusöök (väike osa sellest) ja vaade

Hea kokkusattumus oli ka. Ma olin just päev enne siia tulekut kodus Eesti Ekspressi lugenud ja seal oli Maria Faustist artikkel ja pildid. Üle pika aja tuli ta mulle meelde. Mõtlesin endamisi, et krt, kus on ilus naine. Lihtsalt fantastiliselt ilus naine. Naturaalne ja isikupärane, mitte nagu “silikoonporgandid”. Ja täna spaas üksinda mullivannis istudes lähenes minu poole ja astus vanni… Maria Faust. Ma ei taha kõlada kui geinaine (kuigi ma kõlan), sest ma ju ei ole, aga vaatasin talle otsa ja ta oli päriselus veel kaunim. Ma oleks võinud sel nädalavahetusel tegelikult ka Ago Anderssoniga seal vannis olla, sest ka tema oli spaas, aga saatus soosis mind.

Täna hommikul käisime kaltsukates ja kuigi ma ei saanud endale ühtegi riietust, sain lapsele ülilaheda seljakoti ja käekoti kokku vaid euro eest, ühe imeilusa päris inimesenäoga barbinuku 2,40 ja kolm klaasist veinipokaali 3 euroga. Sõbranna aga leidis terve kotitäie riideid ja hullus kasutatud nõude osakonnas, sest tal on kergeltöeldes nõudefetiš.

IMG_2136

Vaid killuke neist nõudest

Pärast läksime lastega loodusesse, jalutasime veits ja klõpsisin fotosid. Tuli ka ilusaid pilte, aga jagan teiega spetsiaalselt ühte klassikalist “läksin heintesse klišeed tegema” fotot. See pilt on täiega nässus. Fokusseeritud ja pildistatud on ühte rohukõrt, mingi inimene tammub seal niisama taga 😀 Aga sellel pildil on vähemalt lugu!

kõrred1

“Teeme nüüd ühe sellise ka, kus sul mõned kõrred on näo ees…”